VDU mokslininkai atveria laboratorijas moksleiviams

287 1

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su universitetais rengia iniciatyvą „Mokslininkai – mokykloms“. Nuo gegužės iki birželio vidurio mokslininkai kviečia mokinius į svečius arba patys planuoja apsilankyti mokyklose ir pristatyti STEAM mokslų įdomybes. Prie iniciatyvos jungiasi ir VDU, kuris moksleivius skatins geriau pažinti savo aplinką ir nebijoti eksperimentuoti.

„Labai skatiname patrauklų ugdymą, naujų ugdymo metodų paiešką, mokymąsi už klasės ribų, visų švietimo įstaigų ir mokslo centrų bendradarbiavimą, tad ši bendra aukštųjų mokyklų iniciatyva išties savalaikė. Svarbu sudaryti mokiniams galimybes iš arčiau susipažinti su gamtos ir „kietaisiais mokslais“, populiarinti juos, atskleisti mokslo įdomybes“, – sako švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius.

Moksleiviams skirtų užsiėmimų metu Vytauto Didžiojo universitetas kvies tirti vandenį, augalus ir gyvūnus, o botanikos sode – išbandyti linksmus cheminius eksperimentus, išskirti DNR iš vaisių, susipažinti su įdomiausiais aromatiniais augalais ir paslaptingu kerpių pasauliu.

Detali programa ir registracija

 

Komentarai

Lina

Atsiųskite man programa el. Paštu. (paspaudus nuorodą nu keliauji į smm, o ten bendras int. Psl) Ačiū.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.