VDU Menų fakultetas kviečia į atvirų durų dieną

Balandžio 28 dieną, penktadienį, VDU Menų fakultetas kviečia moksleivius į „Atvirų durų dieną. Šis renginys – puiki proga susipažinti su Menų fakulteto studentais, dėstytojais, administracijos atstovais, gauti tiksliausią informaciją apie studijų programas ir stojamuosius egzaminus, apsilankyti studijų erdvėse ir kūrybinėse laboratorijose, išmėginti save menininko, meno kritiko ar meno prodiuserio vaidmenyse.

„Atvirų durų dienos“ metu, 11–15 val., Menų fakulteto fojė (Muitinės g. 7, Kaunas) veiks studijų „Infotaškas“, kuriame gausite atsakymus į visus su studijomis ar stojamaisiais egzaminais susijusius klausimus.

11.30–12.15 val. VDU Menų fakulteto atstovai kvies į bakalauro studijų programų „Kūrybinės industrijos“, „Menų istorija, kritika ir medijos“, „Mados dizainas“, „Muzikos produkcija“, „Naujųjų medijų menas“, „Vaidyba“ pristatymą.

12.45–13.30 val. moksleiviai galės pasinerti į įdomias kūrybines veiklas: „Menų mūšis“ kvies išbandyti save meno istoriko ar meno kritiko vaidmenyje, „Fotostudijos blykstės“ ragins įsitraukti į kūrybinę fotosesiją, „Garso eksperimentai“ atskleis profesionalios garso studijos užkulisius, „Teatro improvizacijos“ leis išmėginti save teatrinėje kūryboje, „Greita mada“ išmokys sukurti mados eskizą, „Kūrybinės industrijos“ padės susigaudyti šiuolaikinių kūrybinių industrijų lauke.

Kūrybinėse dirbtuvėse vietų skaičius ribotas – būtina išankstinė registracija.

Moksleivius atlydėjusius mokytojus VDU Menų fakultetas kviečia į paskaitą „Medijų panaudojimas mokyme“, kurios metu bus aptariama, kaip tikslingai ir racionaliai naudoti šiuolaikines medijas mokymo(si) procese.

VDU Menų fakulteto „Atvirų durų dienoje nestigs naujų pažinčių, kūrybinių iššūkių ir meninių staigmenų. Čia bus galima pamatyti įspūdingus „Capoeira“ grupės ir „Vaidybos“ programos studentų pasirodymus, o „Atvirų durų dieną“  vainikuos Menų fakulteto kiemelyje įsikūręs „Music Lab. Visą penktadienio vakarą, pradedant 18 val., čia vyks „Music Production programos studentų gyvi pasirodymai.

VDU Menų fakulteto „Atvirų durų diena yra renginio „VDU kultūros dienos“ programos dalis.

Daugiau informacijos apie „VDU kultūros dienas“ rasite universiteto internetinėje svetainėje ir renginio socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

„Atvirų durų dienos“ moksleiviams programa.

Registracija į VDU Menų fakulteto „Atvirų durų dieną.