VDU Menų centre – nauja kūrybinė iniciatyva

1134 3

Menų centras siūlo prisijungti prie naujos kūrybinės iniciatyvos – Judesio studijos. Naujam kolektyvui vadovaus aktyvi VDU Teatrologijos ir scenos menų vadybos magistrantūros antrakursė, Kauno šokio teatro „Aura“ studijos šokėja Justina Kiuršinaitė.

Judesio studijos vadovės teigimu, šokis – tai žmogaus vidinių gelmių vizualizacija, energija, gebanti paveikti žmones be žodžių. Kiekvienas iš mūsų gali tapti šokėju, nepriklausomai nuo talento, gebėjimų ar technikos. Jei gebame kalbėti savo kūnu, reikšti mintis judesiu ir dalytis savo potyriais su kitais – jau esame šokėjai. Tereikia išlaisvinti mūsų vidinį potencialą.

VDU judesio studijoje bus koncentruojamasi į kūno treniravimą bei dalyvių improvizacinius gebėjimus, jų supažindinimą su šiuolaikinio šokio specifika. Greta praktinių užsiėmimų planuojama organizuoti šokio pastatymų peržiūras, aptarimus, seminarus su šiuolaikinio šokio profesionalais.

Kviečiami visi norintys išlaisvinti judesių potencialą, ugdyti fizinius ir kūrybinius gebėjimus, skatinti ieškoti savo unikalios šokio kalbos bei dalintis savo darbo rezultatais su Kauno bendruomene.

Užsiėmimai vyks nuo kovo 1 dienos, kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį 9-11 val. VDU Muzikos akademijos salėje (V. Čepinskio g. 5).

Daugiau informacijos

Komentarai

Anonimas

Labai norėčiau prisidėti, bet nesuprantu kodėl laikas toks, kai daugiausia visiems paskaitos vyksta.

To Anonimas

Studentų pageidavimu laikas keičiamas. Pamokos vyks pirmadieniais 16:15-18:00 ir ketvirtadieniais 19:15-21:00.

Anonimas

ketvirtadieni vakare nieko nebuvo, tai rytoj jau vyks ar ne ir kokiu laiku? nesinori veltui eiti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.