VDU magistrantui paskirta Lenkijos parlamentinė premija

1474

VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto Diplomatijos ir tarptautinių santykių magistrantūros programos antrakursiui Mindaugui Norkevičiui už aukštus pasiekimus ir aktyvią akademinę bei mokslinę veiklą paskirta Lenkijos Respublikos Parlamento premija.

XIII-ąją tarptautinių parlamentinių stažuočių programą vykdo Lenkijos Seimo kanceliarija ir Varšuvos universitetas. Programa suteikia galimybę aktyviems studentams iš Vokietijos, Gruzijos, Lietuvos, Vengrijos, Rumunijos, Italijos, Kazachstano, Kirgizijos, Kanados ir Ukrainos atlikti stažuotę ir prisidėti prie politinės Lenkijos Respublikos Parlamento veiklos.

Stažuotė atliekama pasirinktame parlamentiniame komitete Lenkijos Respublikos Seime. Praktika sukuria unikalią galimybę įsigilinti į parlamentinių procedūrų vykdymą ir mechanizmus priimant politinius sprendimus.

Tarptautinių parlamentinių premijų programa skirta skatinti aktyviems studentams domėtis demokratinėmis vertybėmis šiuolaikinėse visuomenėse, susipažinti su politine ir visuomenine veikla Lenkijos Respublikoje.

Apie Mindaugą Norkevičių

Mindaugas Norkevičius yra VDU Adomo Mickevičiaus lenkų kalbos ir kultūros klubo vadovas. Studijavo Varšuvos universitete, atliko stažuotes Lietuvos Respublikos ambasadoje Lenkijoje, Varšuvos universiteto Rytų Europos tyrimų centre. Dalyvavo intensyviuose lenkų kalbos ir kultūros vasaros kursuose Kardinolo Stafano Višinskio ir Varšuvos universitetuose. Dalyvauja Lenkijoje rengiamose tarptautinėse mokslinėse konferencijose ir programose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.