VDU lankėsi Pusano nacionalinio universiteto atstovai

1442

Spalio 22 d. Vytauto Didžiojo universitete lankėsi Pusano nacionalinio universiteto (Pietų Korėja) prorektorius prof. Ha Chang-Sik su delegacija. Vizito metu svečiai lankėsi Užsienio kalbų institute, Azijos studijų centre ir susitiko su VDU Mokslo prorektoriumi prof. Juozu Augučiu.

Susitikimo metu universitetų atstovai pasirašė bendradarbiavimo memorandumus, numatančius studentų, dėstytojų ir akademinius mainus. PNU prorektorius taip pat aptarė dvigubo diplomo studijų su VDU galimybes ir dėstytojų mainų sąlygas.

Akademinis bendradarbiavimas tarp universitetų prasidėjo jau prieš keletą metų, kuomet tyrėjai ėmė dalyvauti konferencijose ir bendrai vykdyti jungtinius tyrimus. Pastaruoju metu pradėtos diskusijos apie oficialų santykių įteisinimą, kuris palengvintų bendradarbiavimą.

Pusano nacionalinis universitetas, įsikūręs antrajame pagal dydį Korėjos mieste Pusane, yra vienas iš dešimties svarbiausių Pietų Korėjos universitetų. Universitete, kurį sudaro 12 koledžų ir 6 magistrantūros mokyklos, mokosi apie 30000 studentų. 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.