VDU lankėsi Nacionalinio farmacijos universiteto Charkove atstovai

Lapkričio 25-26 dienomis Kaune lankėsi Nacionalinio farmacijos universiteto (Charkovas, Ukraina) administracijos vadovai: pagrindinis prorektorius prof. Andrii Fedosov ir Farmacijos fakulteto dekanė doc. Viktorija Kuziecova. Svečiai aplankė ir VDU, kur vyko mokslininkų susitikimas su universiteto rektoriumi ir bendruomene – vizitas buvo surengtas remiantis šiemet pasirašyta universitetinio dvišalio bendradarbiavimo sutartimi.

Nacionalinio farmacijos universiteto atstovai susitiko su VDU rektoriumi, akademiku prof. habil. dr. Juozu Augučiu, akademiku prof. habil. dr. Audriumi Sigitu Maruška, Gamtos mokslų fakulteto dekanu prof. dr. Sauliumi Mickevičiumi, Botanikos sodo Vaistinių ir prieskoninių augalų mokslo sektoriaus vedėja, prof. dr. habil. Ona Ragažinskiene.

Vizito metu svečiai iš Ukrainos siekė susipažinti su VDU mokslo ir studijų veiklos bei jų bazės specifika bei priimti sprendimą  dėl  dvigubo diplomo Taikomosios biotechnologijos tarptautinės studijų programos vykdymo termino nustatytose darbo vietoseUkrainiečiai taip pat apsilankė VDU Gamtos mokslų fakultete, dalyvavo diskusijose Instrumentinės analizės atviros prieigos centre, kur mokslininkai pristatė pranešimus. Pažymėtina, kad šešių mėnesių stažuotę pabaigė vadovai akad. prof. habil. dr. Audrius Sigitas Maruška ir prof. dr. habil. Ona Ragažinskienė.

Nacionalinio farmacijos universiteto stažuotojams prof. A. Fedosov ir doc. V. Kuziecovai VDU Gamtos mokslų fakulteto dekanas įteikė baigimo sertifikatus.