VDU kviečia teikti paraiškas Politikos mokslų absolventų stipendijai

471

Kviečiame teikti paraiškas VDU Politikos mokslų absolventų stipendijai, skirtai iš dalies finansuoti praktiką Lietuvos Respublikos ambasadoje Suomijoje. Numatoma praktikos trukmė – ne mažiau nei 2 mėn., 2019 m. birželio – rugsėjo mėn. laikotarpyje. Paraiškos priimamos iki 2019 m. sausio 20 d. adresu pk@pmdf.vdu.lt. Konkurso rezultatai bus paskelbti iki 2019 m. vasario 14 d.

Stipendijos tikslas – skatinti VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto studentus plėsti akiratį aktualiais tarptautinių santykių klausimais, Lietuvos vaidmeniu tarptautinėje politikoje, diplomatijos teorijos ir diplomatijos praktikos tarpusavio ryšiu, o taip pat skatinti akademinį bei visuomeninį studentų aktyvumą.

Stipendijos suma – 1700 EUR. Jos laimėtojas yra pats atsakingas už gyvenamosios vietos susiradimą, sveikatos draudimą praktikos metu, o taip pat sveikatos draudimą nuvykimo į praktikos atlikimo vietą ir grįžimą iš jos metu, bei už visas su stažuote susijusias finansines išlaidas.

Paraiškas gali teikti VDU PMDF 2-4 kurso bakalaurantai ir magistrantai, Lietuvos Respublikos piliečiai. Iš kandidatų į stažuotę reikalaujama mokėti anglų kalbą ne žemesniu nei C1 lygiu, o suomių kalbos žinios būtų laikomos privalumu.

Paraiška susideda iš: 1. Paraiškos anketos (teirautis Politologijos katedroje); 2. Motyvacinio laiško. Motyvacinis laiškas turi būti laisvos formos ir ne ilgesnis nei 1 psl. Jame būtina nurodyti: (a) kodėl pageidaujate stažuotis LR ambasadoje Suomijoje; (b) kokios patirties ir įgūdžių tikitės įgyti stažuotės/praktikos metu; (c) kaip ketinate panaudoti įgytą patirtį savo studijose/karjeroje/gyvenime?

Kandidatai stipendijai gauti taip pat bus vertinami ir interviu su atrankos Komisija metu.

Paraiškos priimamos iki 2019 m. sausio 20 d. adresu pk@pmdf.vdu.lt. Konkurso rezultatai bus paskelbti iki 2019 m. vasario 14 d.

Anketa stipendijai laimėti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.