VDU kviečia mokytojus dalyvauti seminaruose

12660 15

Balandžio 13 dieną Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) organizuoja seminarus mokytojams, mokyklų ir gimnazijų darbuotojams bei vadovams. Profesinio tobulėjimo mokymų metu mokyklų atstovai galės pagilinti bei praplėsti žinias pagal savo mokomą dalyką ar pasirinkti bendrojo ugdymo seminarą.

Keturių akademinių valandų trukmės užsiėmimuose VDU dėstytojai dalinsis savo žiniomis, patirtimi bei kvies mokytojus diskutuoti apie tam tikros mokslo srities aspektus, lyderystės svarbą ar tarpusavio santykius darbe. Šie seminarai – tai puiki galimybė pabendrauti, pasidalinti mintimis bei užmegzti ryšius su kolegomis bei savo srities profesionalais. Seminarų metu įgytos žinios, užmegzti ryšiai pravers tiek profesinėje, tiek ir asmeninėje veikloje.

Kiekvienam dalyviui bus išduodami pažymėjimai.

Registracija į seminarus baigėsiSeminarai yra nemokami, pradžia 10 val.

Seminarai

 

Komentarai

Gintautas

Labas, labai gaila, kad tik viename galima sudalyvauti, nes man būtų įdomu ir kitas seminaras. Darote labai gerą darbą tik laiką nustatote kaip Jums patogiau.

Asta

Dėstytojai taip pat žmonės, jie dar ir su studentais dirba, ir šeimas turi. Norime, kad suprastų visuomenė mokytojus, bet mokytojai dėstytojų suprasti negali? Aš tada taip pat reikšiu pretenziją, kad seminarus organizuoja tada, kai gimnazijoje paskyrė įskaitą :D Išties labai norėčiau dalyvauti, bet... Rekomenduoju visiems, kas galite, nes tikrai vertinga.

Irina

Laba diena, Labai norėčiau sudalyvauti ne tik Medijų panaudojime mokyme , bet ir kituose siūlomuose seminaruose.

Živilė

Ar gausime kvalifikacijos kėlimo pažymėjimus?

Vilma Klinavičienė

Laba diena, Norėčiau daugiau sužinoti apie lyderystę.Geros dienos.

Gintatras Daugėla

Noriu dalyvauti politikos mokslų seminare. Ačiū

Jūratė Mickevičienė

Norėčiau sudalyvauti lyderystės seminare.

Danutė

Norėčiau sudalyvauti lyderystės seminare

Vytauto Didžiojo Universitetas

Laba diena, Norinčius dalyvauti seminare, kviečiame užsiregistruoti adresu: https://www.apklausk.lt/s/58db4ee4815af Registracijos anketoje nurodytu adresu bus atsiųsta informacija apie tikslią seminaro vietą ir kt.

Raimonda

Sveiki. Uźsiregistravau i seminarą klases aukletojams norečiau sužinoti tikslų adresą. Ačiū

Daiva

Seminaras: Naujausios politinės tendencijos Europos Sąjungoje

Daiva

Sveiki, Norėčiau dalyvauti matematikos seminare, labai gaila, kad nėra vietų.O gal būtų galima rasti didesnę auditoriją ir pratęsti registraciją, kad daugiau mokytojų galėtų užsiregistruoti į seminarą.

Tatjana Balkuvienė

Sveiki, norėčiau sudalyvauti ne tik medijų panaudojime mokyme , bet ir lyderystės seminare, ar tai įmanoma?

Jolita

Siandien dalyvavau seminare apie medijas ir ju panaudojima mokyme. Pats geriausias ispudis, labai idomu, noreciau vel grizti mokytis universitete:)

Gintas

Ir kas tik tų mokytojų nemoko, kaip dirbti reikia. Kodėl patys neina į mokyklas ir netaiko tų naujovių?? Štai kur klausimas esminis....

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Rodyti visus komentarus