VDU kviečia moksleivius pabūti studentais

2094 4

Vis dar mokaisi mokykloje ir skaičiuoji metus ar mėnesius kol pagaliau rankose laikysi brandos atestatą? Nenustygsti vietoje ir nori pats įsitikinti, koks jausmas būti studentu? Iki šiol nesi apsisprendęs, kurioje srityje norėtum tobulėti? Mes turime Tau pasiūlymą! Šok iš mokyklinio suolo ir savaitei tapk studentu!

„Moksleivi, pabūk studentu“ – tai projektas, skirtas 10 – 12 klasių moksleiviams iš visos Lietuvos, kurį organizuoja Vytauto Didžiojo universiteto Studentų atstovybė.

Šio projekto tikslas – per penkias dienas moksleivius kuo daugiau supažindinti su universitetu, jo struktūra, dominančiomis studijų programomis ir dėstytojais. Projekto metu apsilankysite įvairiose paskaitose, turėsite galimybę susipažinti ne tik su moksleiviais iš kitų mokyklų, bet ir su VDU Studentų atstovybės nariais. Tai tikrai puiki vieta megzti naujas pažintis, sužinoti apie įvairias organizacijas ir būsimos karjeros galimybes. Projekto dalyviams bus skirtos ekskursijos ne tik po universiteto fakultetus, bet ir po patį Kauno miestą. Visą savaitę moksleivius prižiūrės ir su jais bendraus jų mentoriai, kurie yra pasiruošę padėti, atsakyti į visus rūpimus klausimus ir parodyti kuo daugiau studentiško gyvenimo subtilybių.

Moksleiviai, dalyvavę projekte ir stojantys į Vytauto Didžiojo universitetą išankstiniu stojimu arba pretenduojantys į valstybės nefinansuojamą vietą (vnf) ne per LAMABPO sistemą, turi galimybę gauti papildomai 0,5 balo prie bendro kursinio balo.

Jei susidomėjai ir nori savaitei ištrūkti iš mokyklinio suolo, nieko nelaukęs pildyk anketą, parašyk motyvacinį laiškelį ir susitikime „Moksleivi, pabūk studentu“ projekte.

Projektas vyks tris savaites: spalio 23 – 27, lapkričio 6 – 10, 20 – 24 dienomis.

Registracija vyksta iki spalio 15 dienos (imtinai)!

Dalyvio mokestis už maitinimą – 5 Eur.

Su atrinktaisiais bus susisiekta asmeniškai.

Komentarai

Ieva

Sveiki! Malonu žinoti, kad jums rūpi supažindinti mokinius su jų būsimu gyvenimu, suteikti galimybę susirasti draugų ir puikiai praleisti laiką. Kaip ir mums, mokiniams, svarbu ir gera išmokti kažką naujo, pažinti pasaulį, pažiūrėti į jį studento akimis bent savaitei. Daugelis mano amžiaus mokinių rekomenduoja sudalyvauti tokiame renginyje, dalinasi puikia patirtimi ir naujų draugų kontaktais. Visada smagu prisidėti ir edukuoti save, plėsti mąstymo ribas. Ačiū, kad skyrėte savo brangų laiką tokiam renginiui ir mano menkam laiškeliui. Tikiuosi susitiksime VDU.

Greta

Sveiki, o gautumėte apgyvendinimą?

Vaida

Sveika, Greta Apgyvendinimas yra suteikiamas tik pilnamečiams projekto dalyviams. Daugiau informacijos apie projektą rasi www.vdusa.lt skiltyje „Renginiai” arba visada gali kreiptis tiesiai į VDU Studentų atstovybę el. paštu infovdusa@gmail.com bet kokiu klausimu :) Gražios dienos!

Gerda

Sveiki, Kada bus žinomas atsakymas ar patekau?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.