VDU kviečia moksleivius į nemokamas konsultacijas

7689 9

Jau penktus metus iš eilės visus Lietuvos moksleivius VDU kviečia ruoštis egzaminams. Šiais metais konsultacijos startuos nuo kovo 8 dienos. Šeštadieninės konsultacijos pasiūlys specialias lietuvių kalbos, matematikos, istorijos, anglų kalbos, biologijos, chemijos ir informacinių technologijų paskaitas, parengiamuosius kursus stojantiesiems į menų programas bei pedagogikos studijas. Registracija vykdoma internetu  (balandžio 12 d.).

Visa pasiruošimo egzaminams programa tradiciškai vyks šešis kartus: kovo 8, 15, 22, 29 ir balandžio 5, 12 dienomis. Kai kurios konsultacijos truks kiek ilgiau. Kiekvieną dieną paskaitos vyks VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto rūmuose (Gedimino g. 44) 10–17 val.Paskutinę konsultacijos dieną, balandžio 12-ąją, moksleiviai turės galimybę sužinoti apie stresą ir būdus kaip jį suvaldyti prasidėjus egzaminams. Apie visa tai papasakos doc. dr. Aidas Perminas „Streso valdymo” paskaitoje. Konsultacijų metu dalyviai taip pat turės galimybę atlikti standartizuotą anglų kalbos gebėjimų įvertinimo testą ir taip pasitikrinti savo žinias.

Renginio plakatas

Konsultacijų programa

Kiekvienai konsultacijų dienai būtina registruotis atskirai. Registracija į kiekvienos dienos konsultacijas yra skelbiama likus dviem savaitėms iki konsultacijų pradžios ir baigiama dvi dienas prieš konsultacijas. Konsultacijose galės dalyvauti tik užsiregistravę ir patvirtinimą gavę moksleiviai. Vietų skaičius konsultacijose yra ribotas.

Būtina atkreipti dėmesį į tai, jog chemijos konsultacijos vyks pirmus tris kartus, t. y. kovo 8, 15, 22 dienomis, o biologijos konsultacijos – kovo 29 ir balandžio 5, 12 dienomis. Informacinių technologijų užsiėmimai numatomi kovo 22, 29 ir balandžio 5 dienomis.

Registracijos anketa

Registracija į anglų k. testą

Papildomos naujųjų medijų meno, vaidybos, pedagogikos studijų ir Muzikos akademijos konsultacijos

Vytauto Didžiojo universitetas moksleivius kviečia ne tik dalyvauti tradicinėse konsultacijose, bet ir drauge pasiruošti stojamiesiems egzaminams. Tą padaryti padės VDU Menų fakultetas, Muzikos akademija ir Socialinių mokslų fakultetas. Į šių fakultetų siūlomus kursus vykdoma atskira registracija nurodytais kontaktais.

Parengiamieji kursai stojantiems į menų studijų programas

Menų fakulteto parengiamieji kursai stojantiesiems į naujųjų medijų meno programą suskirstyti į du blokus: fotografiją ir kadruotę. Kiekvienam jų bus skiriama po keturias dienas. Kursai vyks 15–17 val. Fotografija – vasario 21, 28 bei kovo 7, 14 dienomis. Kadruotė – kovo 21, 28 ir balandžio 4, 11 dienomis. Kontaktinis asmuo registracijai ir informacijai – Laima Penekaitė (el. paštas l.penekaite@mf.vdu.lt, mob. tel.  8 676 97483).

Konsultacijos stojantiesiems į vaidybos studijų programą  vyks drauge su aktore Goda Piktyte,  14–17 val., kovo 22 d., balandžio 19 d. ir gegužės 17 d., VDU teatre (S. Daukanto g. 27). Kontaktinis asmuo registracijai ir informacijai – Jurga Knyvienė (el. paštas j.knyviene@teatras.vdu.lt, mob. tel. 8 620 43447).

Taip pat vyks paruošiamosios konsultacijos stojantiems į naujas VDU Menų fakulteto programas Mados dizainą (Fashion Design) ir Muzikos produkciją (Music Production). Užsiėmimai vyks birželio 6 d. 15 val. Kontaktinis asmuo registracijai ir informacijai – Laima Penekaitė (el. paštas l.penekaite@mf.vdu.lt, mob. tel.  867697483).

Stojantiems į pedagogikos studijų programas

Stojantieji į pedagogikos studijų programas kviečiami į motyvacinio testo mokomąjį seminarą. Seminaras vyks kovo 29 d. 11 val. Kontaktinis asmuo registracijai ir informacijai – Ilona Tandzegolskienė (el. paštas i.tandzegolskiene@smf.vdu.lt). Daugiau informacijos – http://smf.vdu.lt.

Konsultacijos stojantiems į VDU Muzikos akademiją

Į susitikimą VDU Muzikos akademijoje (V. Čepinskio g. 5) visi abiturientai kviečiami balandžio 12 d. 11 val. Susitikimo metu bus galima pabendrauti su Muzikos akademijos katedrų vedėjais, darbuotojais ir studentais. Kiekvienas ras atsakymus į rūpimus klausimus. Kontaktinis asmuo – Emilija Samuolaitienė (el. paštas e.samuolaitiene@ma.vdu.lt). Daugiau informacijos – http://ma.vdu.lt.

Kaip ir kasmet, šios konsultacijos padės moksleiviams pasiruošti egzaminams, pagilinti turimas žinias ir atsiminti primirštus dalykus. Drauge su VDU dėstytojais moksleiviai spręs įvairias užduotis, diskutuos ir tobulės. Konsultacijos taip pat leis susipažinti su nematytomis erdvėmis, pamatyti naujas auditorijas. Visi dalyviai turės galimybę pabendrauti su kompetentingais savo sričių žinovais ir mokyklų programas išmanančiais dėstytojais – visa tai moksleiviams leis jaustis patogiai ir įgyti naudingų žinių.

Daugiau informacijos

Studijų informacijos centras

Komentarai

Ilona

Labai noriu apsilankyti pas jus:) ir daug ko ismokt.

Studijų informacijos centras

Ilona, labai lauksim Tavęs atvykstant jau kitą šeštadienį, kovo 8 dieną! :)

ar

Sveiki, ar gali atvykti neužsiregistravę mokiniai?

Studijų informacijos centras

Sveiki, galima atvykti ir neužsiregistravus :) Tačiau raginame tai padaryti, nes būtent elektroniniu paštu bus siunčiama visa informacija.

Justinas

Labas. Kodel nematau registracijos i biologijos konsultacijas?

Studijų informacijos centras

Labas, Justinai, pirmus tris kartus bus chemijos konsultacijos, o kitus tris kartus - biologijos. Taigi registracija į Tavo minėtas konsultacijas prasidės kiek vėliau. Visą konsultacijų tinklelį rasi štai čia: https://www.vdu.lt/wp-content/uploads/2014/02/konsultacijos-moksleiviams-2014-tinklelis.pdf

Monika

Ar yra tikimybė, kad pakliūsiu į paskaitas, jei užsiregistravau tik vakar? :(

Studijų informacijos centras

Monika, tikrai lauksime Tavęs šeštadienį. Informaciją elektroniniu paštu gausi ryt arba penktadienį :)

Eee

sveiki, o kokio pobūdžio konsultacijos vyks stojantiems į muzikos produkciją arba mados dizainą? konsultacija tik viena, tai kiek laiko ji truks? ar tai bus bendras programų pristatymas, ar kažkokie paruošiamieji užsiėmimai? ar galima ateiti neužsiregistravus?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.