VDU kvietė jungtis prie socialinės akcijos ir pildyti vaikų svajones

1523

Lapkričio 10 d., penktadienį, VDU Užsienio kalbų institutas ir Tarptautinių ryšių departamentas visą universiteto bendruomenę kvietė jungtis prie paramos projekto „Išsipildymo akcija“ ir dalyvauti socialiniame renginyje „Tarptautinis pyragas 2017“. Bendra surinkta suma – 163, 59 Eur. Dėkojame visiems prisidėjusiems – organiztaoriams, ruošusiems pyragus bei aukojusiems pinigus.

Renginio metu VDU darbuotojai, dėstytojai, studentai ir visa universiteto bendruomenė vaišinosi pyragais, o socialinės akcijos metu surinktos lėšos jau paaukotos „Išsipildymo akcijos“ fondui.

Plačiau apie renginį

„Tarptautinis pyragas 2017“ kviečia universiteto darbuotojus, dėstytojus ir studentus atsinešti pyragus, kurie atspindėtų jų mėgstamą šalies virtuvę, šeimos, gimtojo regiono ar etnines tradicijas. Kartu dalinantis pyragais VDU bendruomenė skatinama dalintis ir savo skirtingais daugiakalbystės papročiais, kultūromis, interesų sritimis ar pomėgiais. Atsinešti pyragai, pyragaičiai gali būti ne tik saldūs, bet ir sūrus bei kt.

Gerumu dalintis gera – „Tarptautinio pyrago 2017“ renginio idėja: „Mažas pyragas – didelė auka“.

„Pyragų diena“ – visuotinės „Išsipildymo akcijos“ dalis. Tai renginys, kuriame visi kviečiami kepti pyragus ir vaišinti kolegas, bičiulius ar draugus, o už skanumyną surinktas lėšas paaukoti vaikų svajonių pildymui. Pyragų diena organizuojama darbovietėse, mokyklose, darželiuose. Renginio tikslas – dalintis ir padėti įgyvendinti vaikų svajones.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.