VDU kviečia į doktorantų ir magistrantų konferenciją

VDU Ekonimijos ir vadybos fakultete jau dvidešimtąjį kartą organizuojama Respublikinė doktorantų ir magistrantų mokslinė konferencija „ES ekonomikos, finansų ir verslo procesai bei tendencijos“.

Konferencija vyks gegužės 12 d. 10 val, VDU Mažojoje salėje (S. Daukanto g. 28, II aukštas).

VDU Ekonimijos ir vadybos fakultete KVIEČIA visus besidominčius aktyviai dalyvauti, pristatant savo atradimus,  tyrimus bei naujas  idėjas.

Plenarinį konferencijos pranešimą pristatys Aurelijus Rimkus, UAB FMĮ „Orion Securities“ partneris. Pranešimo tema: „Verslo finansavimo sprendimai: finansinio tarpininko požiūris“.

Pranešimų temos ir diskusijos:

• Lietuvos ekonomikos pokyčiai ir tendencijos;
  • Šiuolaikinio marketingo problemos ir sprendimai;
  • Finansų politika ir investicijų valdymas: problemos ir sprendimai;
  • Naujos tendencijos organizacijų vadyboje.

Registracija į konferenciją vykdoma  iki gegužės 5 d.

Dalyviai taip pat kviečiami publikuoti straipsnius konferencijos leidinyje. Konferencijos Mokslinis komitetas atrinks straipsnius, kurie gruodžio mėn. bus publikuojami konferencijos leidinyje. Straipsniai priimami po konferencijos iki birželio 5 d.

Pastaba: Leidinyje bus publikuojami straipsniai tik tų autorių, kurie skaitys pranešimus konferencijoje.

REIKALAVIMAI STRAIPSNIAMS

Konferencijos programa