loader image

VDU kviečia dalyvauti Senato posėdyje

1288

Vasario 28 d., trečiadienį, 16 val. VDU didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28, Kaunas) vyks VDU Senato posėdis, kurio metu bus įteikiamos vardinės stipendijos, daktaro diplomai, docento ir profesoriaus atestatai bei pagerbiami jaunieji mokslininkai ir doktorantai.

VDU atkūrimo 20-ies metų sukakties proga universiteto Senatas įsteigė Vytauto Didžiojo universiteto vardo Garbės stipendiją, kuri kasmet skiriama geriausiems VDU studentams, ypač pasižymėjusiems mokslinėje, meninėje, kūrybinėje, sporto ir (ar) visuomeninėje veikloje reprezentuojant gimtąją alma mater Lietuvai ir pasauliui. Šiemet paskirtos šešios Garbės stipendijos. Miglei Motiejūnaitei ir Ievai Bumbulienei stipendijos bus įteiktos už aktyvią visuomeninę ir mokslinę  veiklą. Už muzikinę veiklą – Gabrielei Skromanaitei ir Monikai Pleškytei. Rokas Sutkaitis ir Arnis Aleinikovas stipendijas atsiims už aktyvią meninę ir kūrybinę veiklą.

VDU Senato posėdžio metu taip pat bus įteikta ir Nepriklausomybės akto signataro, žymaus Lietuvos ekonomisto ir visuomenininko Jono Smilgevičiaus vardinės stipendijos. Jas atsiims VDU Ekonomikos ir vadybos fakulteto studentai: Rasuolė Andriuškevičiūtė, Mantas Jadviršas, Rimantė Milašiūtė, Nadiežda Tarnackienė, Gabrielė Žymančiūtė.

Universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto absolventai yra įsteigę Absolventų stipendiją. Šiemet Absolventų stipendija skiriama studentės Monikos Valentukonytės stažuotei Lietuvos Respublikos ambasadoje Vienoje finansuoti.

Maloniai kviečiame dalyvauti iškilmingame Senato posėdyje ir sveikinti stipendiatus, diplomus gavusius universiteto daktarus, docentus, profesorius ir doktorantų konkurso nugalėtojus.

Posėdžio darbotvarkė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.