VDU krepšininkės dalyvaus žaidynėse Nyderlanduose

2033

Rugpjūčio 2–8 dienomis Vytauto Didžiojo universiteto merginų krepšinio komanda dalyvaus antrosiose Europos universitetų žaidynėse Roterdame (Nyderlandai).

VDU krepšininkės jau du kartus yra tapusios Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionėmis – 2012 ir 2013 m. Tuo tarpu pirmosiose Europos universitetų žaidynėse 2012 m. auksą pavyko iškovoti universiteto vaikinų krepšinio komandai.

Nyderlanduose VDU garbę gins krepšininkės Eglė Tarasevičiūtė, Kristina Alminaitė, Ieva Stankevičiūtė, Gintarė Jasiunskaitė, Dovilė Saurazaitė, Irma Pūraitė, Rūta Gaidytė, Vaida Lekavaičiūtė, Žymantė Kranauskaitė ir Brigita Povilaitytė. Komandos vadovė – Liucija Kalvaitienė, trenerė – Asta Mockienė, teisėjas – Gytis Vilius.