VDU krepšininkai – LSKL čempionai jau ketvirtąjį kartą iš eilės (FOTO, VIDEO)

VDU krepšininkai jau aštuntąjį kartą tapo Lietuvos studentų  krepšinio lygos čempionais. Balandžio 12 dieną vykusiose finalinėse rungtynėse jie nesunkiai įveikė pirmą kartą finale rungtyniavusią Mykolo Romerio universiteto (MRU) komandą.

LSKL finalas. VDU vs MRU from VDUvideo on Vimeo.

Savo varžovus  VDU įveikė 18 taškų skirtumu (106:88) ir pirmavo beveik visų rungtynių metu (31:23, 32:20, 22:24, 21:21). Daugiausiai taškų VDU komandai pelnė M. Valukonis (22 tšk. ), Ž. Janavičius (18 tšk. ), V. Lipkevičius (13 tšk. ), naudingiausias MRU  žaidėjas šiose varžybose –  A. Lukoševičius (21 tšk.), o A.  Šikšnius, A.Gydra, ir Š. Kulevičius pelnė po 13 taškų.

Plačiau apie rungtynes skaitykite LSKL tinklalapyje.