VDU krepšininkai Kaune susirungs su komanda iš Rusijos (ATNAUJINTA 01.10)

Sausio 12 d., ketvirtadienį, 15 val. Kauno „Žalgirio“ arenoje (Karaliaus Mindaugo pr. 50) įvyks akistata tarp Vytauto Didžiojo universiteto ir Maskvos valstybinės kūno kultūros akademijos (MVKKA) krepšinio komandų. VDU komanda savo gerbėjams dovanoja galimybę nemokamai stebėti ir tą patį vakarą 19 val. „Žalgirio“ arenoje vyksiančias „Žalgirio“ krepšinio klubo rungtynes su Maskvos srities „Chimki“.

Ketvirtadienio popietę pirmą kartą Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) istorijoje susikaus pajėgiausios Lietuvos ir Rusijos studentų krepšinio komandos. VDU krepšininkai gali pasigirti išties įspūdingais pasiekimais: jie devynis kartus tapo LSKL, penkiskart – Europos studentų čempionais. Todėl susitikimas su pajėgiais varžovais iš Rusijos turėtų būti intriguojantis.

Įėjimas nemokamas. Maloniai kviečiame ateiti į rungtynes ir palaikyti VDU krepšininkus.

Tą patį vakarą, 19 val., „Žalgirio“ arenoje vyks ir VTB Vieningosios lygos susitikimas tarp Kauno „Žalgirio“ ir Maskvos srities „Chimki“ komandų. VDU krepšinio komanda patiems greičiausiems dovanoja galimybę pažiūrėti ir šias rungtynes nemokamai – tereikia parašyti el. laišką VDU krepšinio komandos tinklalapio krepsinis.vdu.lt administratoriui adresu paulius.bakanauskas@fc.vdu.lt, nurodant savo telefono numerį ir skaičių žmonių, kurie eis kartu į vakaro rungtynes. Dovanojamų bilietų skaičius ribotas.