VDU konferencijoje apie socialinio darbo praktikos procesą, etiką ir bendradarbiavimą

VDU Socialinių mokslų fakulteto Socialinio darbo katedra VDU Absolvento dienos proga kviečia į mokslinę praktinę konferenciją „Mokomosios socialinio darbo praktikos procesas: etika ir bendradarbiavimas“, kuri vyks lapkričio 10 d., 9.30 val. VDU Mažojoje salėje (S. Daukanto 28).

Mokomoji socialinio darbo praktika studijų procese yra svarbi, nes sudaromos sąlygos studentams plėtoti studijų programoje numatytas kompetencijas būtinas socialinio darbuotojo profesinei veiklai ir profesionaliam dalyvavimui darbo rinkoje.

Konferencijos tikslas – analizuoti, reflektuoti ir skleisti socialinio darbo studentų mokomosios praktikos organizavimo patirtį, aptariant etines dilemas, kylančias mokomosios praktikos organizavimo ir įgyvendinimo procesuose.

Ši respublikinė mokslinė praktinė konferencija yra tęstinis renginys, organizuojamas universitete ketvirtą kartą. Tokio tipo konferencijos yra erdvė mokslinėms ir praktinėms diskusijoms, kuriomis siekiama aptarti socialinio darbo studentų mokomosios praktikos proceso edukacinius ir organizacinius  iššūkius.

Mokslinės praktinės konferencijos paskirtis – palaikyti ir plėtoti bendradarbiavimą tarp socialinių partnerių: aukštųjų (universitetinių ir neuniversitetinių) mokyklų dėstytojų, praktikos vietose dirbančių socialinių darbuotojų ir vadovų bei studentų. Dauguma socialinių partnerių organizacijose dirbančių socialinių darbuotojų yra VDU absolventai, o tai padeda užtikrinti socialinio darbo studijų kokybę mokomosios praktikos metu.