VDU Karjeros dienos 2017: karjera 360 laipsnių kampu

1708

Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) visą spalio mėnesį kviečia į universiteto erdvėse ir virtualiai vyksiančius „VDU Karjeros dienų 2017“ renginius, kurie skirti visiems studentams bei kitiems akademinės bendruomenės nariams. Šių metų bendra renginių tema – KARJERA 360° – visapusiška karjera.

Paskaitos, diskusijos, žaidimai, simuliacijos bei savęs pažinimo dirbtuvės „gyvai“ ir „virtualiai“ – tai, ir dar daugiau, laukia studentų, norinčių sudalyvauti šių metų „VDU Karjeros dienų“ renginiuose.

Pagrindinis ir finalinis karjeros dienų akcentas – pirmą kartą Lietuvos aukštųjų mokyklų istorijoje organizuojama virtuali įmonių mugė.

Diskusijose – apie visapusio išsilavinimo svarbą karjerai

„VDU Karjeros dienos 2017“ startuoja spalio 2 d. (pirmadienį) apskritojo stalo diskusija tema: „Karjera: 360°“, kurioje dalyvauja VDU Edukologijos instituto vadovė doc. dr. Lina Kaminskienė, Europos komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Arnoldas Pranckevičius bei „Kauno Žalgirio“ generalinis direktorius Paulius Motiejūnas.

Diskusijos metu bus aptariama VDU studijų organizavimo sistema bei jos tiesioginė ir netiesioginė įtaka karjerai. Dalyviai dalinsis savo asmenine patirtimi apie karjeros kelią bei kokią vietą  jame užima išsilavinimas, pomėgiai ar pilietiškumas. Diskusiją moderuos Kauno jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“ pirmininkas Simas Sirtautas.

Tos pat dienos vakare vyks tradicinis VDU renginys „Aš, alus ir dėstytojas“ kartu su VDU Ekonomikos ir vadybos katedros doc. dr. Justu Kisieliausku, studentų pripažintu stilingiausiu VDU dėstytoju. J. Kisieliauskas kvies studentus neformalioje aplinkoje pasikalbėti apie dėstytojo profesiją, kokia ji gali būti, kokie iššūkiai ir atradimai pasitaiko jos siekiant.

VDU studentams – savęs pozicionavimo patarimai

 Nuo spalio 3 iki 5 d. vyks įvairios „Savęs pažinimo dirbtuvės“, kuriose studentai turės galimybę pažinti save bei savo turimus gebėjimus ir juos atskleisti. Tai padės suvokti, ko savo karjeroje ieško kiekvienas studentas, keliant asmeninius tikslus bei juos įgyvendinant.

Socialiniai tinklai yra neatsiejama XXI a. jauno žmogaus dalis, tačiau juose kuriamas turinys ir tai su kuo bei apie ką mes šiuo turiniu dalinamės su kitais – daug pasako apie mūsų asmenybę. Visgi ar susimatome kokią įtaką šie įpročiai gali daryti karjerai? Apie socialinių tinklų įtaką darbuotojų atrankai pasakos vienas iš skaitmeninės agentūros „The Chocolate“ įkūrėjų ir „The Atomic Garden Vilnius“ mokyklos dėstytojas Tomas Nemura, VDU absolventas, jau 13 metų dirbantis reklamos srityje.

„VDU Karjeros dienų 2017“ metu studentai taip pat turės galimybę peržiūrėti pačių susikurtus ir savo turimus gyvenimo aprašymus (CV) ir gauti profesionalų patarimus virtualiu būdu. Ši galimybė startuos  spalio 11 – 13 d. „CV klinikos metu“.

Karjeros dienose – praktikos ir darbo galimybės Lietuvoje

Neatsiejama studijų dalis – praktika. Šiais metais „VDU Karjeros dienos“ siūlo ne tik įmonių sąrašą, kur gali atlikti universitetinę praktiką – renginio metu bus pristatomos įmones, kurios suteikia galimybę atlikti apmokamą praktiką.

„VDU Karjeros dienos  2017“ skirtos ir studentams iš užsienio, kurie ieško darbo, praktikos ar savanorystės galimybių Lietuvoje. Su jais patirtimi dalinsis universiteto draugai ir partneriai, kurie pristatys Lietuvos teisinę bazę. Taip pat  bus galima daugiau sužinoti apie VDU studentiškų organizacijų teikiamas galimybes užsienio studentams ir universiteto Karjeros centro veiklą.

Siekiantiems karjeros valstybės tarnyboje spalio 24 d. Valstybės tarnybos departamento atstovai pristatys darbo ir praktikos galimybes valstybės tarnyboje, nurodys procedūras reikalingas siekti šios tarnybos bei suteiks galimybę laikyti valstybės tarnybos tinkamumo testą bei pasitikrinti žinias.

Pirmoji aukštųjų mokyklų Virtuali karjeros mugė Lietuvoje

Spalio 24 – 30 d. Vytauto Didžiojo universitetas, kartu su įdarbinimo agentūra „CV-Online“ pristato antrąją Baltijos šalių ir pirmąją Lietuvos aukštosios mokyklos organizuojama Virtualią karjeros mugę. Virtualioje karjeros mugėje „Baltijos Karjeros Dienos“ dalyvaus trijų Baltijos šalių verslo įmonės, siūlančios įsidarbinimo galimybes įvairiose veiklos srityse.

Mugės metu visi turės galimybę susipažinti su potencialiais darbdaviais iš Estijos, Latvijos ir Lietuvos ir pretenduoti į patraukliausias tuo metu laisvas darbo vietas. Taip pat bus galimybė dalyvauti virtualiuose pokalbiuose ir darbą siūlančių įmonių organizuojamose diskusijose arba tiesiog geriau susipažinti su darbo kultūra įmonėse ar konkrečia darbo pozicija. Mugės lankytojams taip pat bus siūloma maksimaliai išnaudoti galimybę gauti sėkmingo kandidatavimo patarimus iš pačių darbdavių ar „CV-Online“ karjeros konsultantų.

Registracija į Virtualią karjeros mugę.

Daugiau informacijos apie „VDU Karjeros dienos 2017“ .

„VDU Karjeros dienų 2017“ renginių programa.

Daugiau informacijos:

  • VDU Karjeros centras (Studentų reikalų departamentas)
  • Adresas K. Donelaičio g. 52-114, LT-44244 Kaunas
  • Internetas www.karjera.vdu.lt
  • Telefonas +370 37 327 983
  • El. paštas  karjera@vdu.lt 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.