Studijų organizavimas

Universiteto bendruomenė gerai supranta neįgaliųjų poreikius, kryptingai siekia sukurti neįgaliesiems palankią akademinę aplinką, todėl VDU studijuojantiems neįgaliesiems, atsižvelgiant į jų poreikius ir universiteto galimybes, stengiasi sudaryti tokias studijų sąlygas, kurios užtikrintų mokslo ir studijų kokybę bei socialinę įtrauktį. Čia kiekvienas yra gerbiamas, išklausomas ir vertinamas, studentui sudaromos sąlygos tapti imlia asmenybe ir aktyviu visuomenės nariu.

Studentų su negalia koordinavimas

Centralizuotai padėti spręsti įvairias problemas universitete, su kuriomis susiduria universitete studijuojantys studentai su negalia, padeda atsakingas universiteto asmuo dirbantis Studentų reikalų departamento studentų su neįgalia srityje.

Studentų reikalų departamentas

  • S. Daukanto g. 27-210, 44249 Kaunas
  • Telefonas(8 37) 327 977
  • El. paštas studentas@vdu.lt

Studijų organizavimas

Kiekvienas studentas registracijos į studijas metu arba individualiai susidaro asmeniškai jam tinkantį studijų tvarkaraštį, todėl pastebėjus, kad paskirtos auditorijos yra sunkiai pasiekiamos negalią turintiems studentams arba studentui, atsižvelgiant į jo negalią, nėra sudaryta individuali studijų programa, maloniai prašome apie tai pranešti Studijų departamentui. Studentai turi kreiptis ir tuo atveju, jei jiems atsiskaitymo metu nėra ar nebuvo sudarytos sąlygos pasiekti paskirtą auditoriją.

Studijų departamentas

  • S. Daukanto g. 27, LT-44249 Kaunas
  • Telefonas (8 37) 323 599
  • El. paštas studijos@vdu.lt

Studijos ir praktika užsienyje

Studentai turintys negalią ne tik gali dalyvauti konkurse ir būti atrinkti vykti į Erasmus+ studijas ar praktiką užsienyje, tačiau turi galimybę gauti ir papildomą finansavimą, kuris padengs jų patiriamas išlaidas, susijusias su negalia ar specialiaisiais poreikiais, Erasmus+ praktikos ar studijų užsienyje metu.

Daugiau informacijos apie papildomą finansavimą galite rasti Švietimo mainų paramos fondo svetainėje arba pasiteiravę Tarptautinių ryšių departamento.

Tarptautinių ryšių departamentas