Mentorystės programos studentams

Kviečiame prisijungti prie universiteto organizuojamos mentorystės programos!

Vytauto Didžiojo universitetas vykdo pirmakursių mentorių programą, kuri yra organizuojama vadovaujantis principu „studentai – studentams“. Programa kuriama remiantis didžiausių pasaulio universitetų patirtimi, kurioje universitete studijuojantys studentai padeda pirmo kurso studentams greičiau integruotis universiteto bendruomenės akademinėse ir socialinėse veiklose.

Pirmakursių mentoriai – draugiški ir aktyvūs įvairių fakultetų vyresnio nei pirmo bakalauro kurso studentai, jau turintys studentiškos patirties, gebantys įkvėpti ir padrąsinti į universitetą įstojusį studentą, padedantys susiorientuoti universitete ir už jo ribų bei tokiu būdu iš arčiau susipažinti universitetine aplinka bei akademiniu miestu. Mentoriai yra pasirengę padėti ir atsakyti į apgyvendinimo, studijų programų dalykų ir taisyklių, universiteto suteikiamų  socialinių ir tarptautinių galimybių ir laisvalaikio praleidimo akademinėje aplinkoje bei Kauno mieste klausimais.

Universitetas nuolat ieško draugiškų ir aktyvių VDU studentų, gebančių įkvėpti ir padrąsinti į universitetą naujai įstojusiuosius, padėti jiems susiorientuoti universitete ir už jo ribų bei tokiu būdu iš arčiau susipažinti su universitetine aplinka, akademiniu miestu ir (iš) gyvenimu jame! Susidomėjai ir nori tapti mentoriumi, tuomet ieškok informacijos ir kreipkis nurodytais kontaktais: