Matuokis profesiją

Kiekvienais metais Vytauto Didžiojo universitetas kviečia į renginį „Matuokis profesiją“, kuriame VDU absolventai dalinasi savo patirtimi su moksleiviais.  Tai – unikali galimybė kiekvienam susipažinti su profesionalia karjera įvairiose srityse.

Kasmet „Matuokis profesiją“ sukviečia gausų būrį moksleivių iš visos Lietuvos, kai kurie iš jų į renginį noriai atvyksta ne pirmą kartą. Visos įkvepiančios istorijos skirtos tam, kad jauni žmonės galėtų domėtis jiems patinkančia sritimi, sužinoti, kokių būdo savybių reikia vienam ar kitam darbui, kokius iššūkius tenka nugalėti ir kaip atrodo įvairių profesijų atstovų darbo diena.

Šiandien tikrai nepakanka vien pasiskaityti specialybių aprašus – jaunuoliams reikia tikro, gyvo pokalbio su kiekvienos profesijos atstovu. Jiems trūksta susitikimų su jau nemažą patirtį turinčiais specialistais, dalinimosi profesinėmis subtilybėmis, patarimų. Todėl šiuo renginiu stengiamasi atsižvelgti į jaunų žmonių troškimus, kadangi kiekvienam moksleiviui visi šie susitikimai su dominančios srities specialistu padeda renkantis kelią ir suvokiant, kokį darbą teks dirbti ateityje.

Daugiau informacijos

  • VDU Studijų informacijos centras
  • Adresas K. Donelaičio g. 52-116, 44244 Kaunas
  • Telefonas(8 37) 323 206
  • El. paštasvdu@vdu.lt
  • Internetasvdu.lt/moksleiviams