loader image

VDU ir NATO kviečia į sporto ir meno šventę

1495

Lapkričio 27 d., pirmadienį, nuo 9 val. Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) ir Šiaurės Atlanto Sutarties Organizacija (NATO) pirmą kartą VDU istorijoje sukurs įsimintiną sporto bei meno šventę  „Friendly Tournament“. NATO padalinys (angl. enhanced Forward Presence Battle Group Lithuania, eFP BG LTU) ir VDU Studentų reikalų departamentas susibūrė bendram tikslui – parodyti, jog sportas yra daugiau nei žaidimas. Renginys vyks VDU Sporto centre (Technikos g. 18R).

Sporto turnyre pasirodys VDU Menų bei Sporto centrų kolektyvai: „VDU Solo Latino“, VDU tautinių šokių ansamblis „Žilvitis“, VDU mišrus choras „Vivere Cantus“ ir VDU krepšinio šokėjos. Žiūrovai bei dalyviai turės galimybę iš arčiau susipažinti su NATO olandų ir vokiečių karine technika, atsisėsti į tanką ar kitą žvalgybinę mašiną, pamatyti kareivių amuniciją ir užduoti kareiviams klausimus.

Studentai ir kareiviai rungtyniaus šešiose mišriose badmintono, krepšinio, kvadrato komandose, pasidalinę po 8-9 žaidėjus. Turnyro komandos žais viena prieš kitą visose rungtyse, rezultatai sumuojami po kiekvienos rungties, uždarymo ceremonijoje dalyviai bus apdovanojami medaliais.

Laukiami studentai, kurie norėtų išbandyti savo jėgas sporto rungtyse, prisijungiant prie komandų, taip pat visi VDU studentai ir darbuotojai kviečiami atvykti į karinę parodą, turnyro rungtynes bei menų ir sporto centro kolektyvų koncertą.

Detali programa

Renginio „Facebook“ puslapis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.