VDU ir Jungtinių Tautų Lietuvos asociacijos sutartis

942

Gegužės 23 dieną Vytauto Didžiojo universitetas (VDU) ir Jungtinių Tautų Lietuvos asociacija (JTLA) pasirašė bendradarbiavimo sutartį. VDU ir JTLA bendradarbiavimas svarbus, įgyvendinant projektus ir iniciatyvas, atitinkančius Jungtinių Tautų keliamus tikslus: tarptautinės taikos ir saugumo palaikymą, draugiškų valstybių tarpusavio santykių puoselėjimą, siekiant tarptautinio bendradarbiavimo, sprendžiant ekonomines, socialines, kultūrines bei humanitarines problemas ir užtikrinant žmogaus teises bei laisves. 

JTLA vadovės Jūratės Landsbergytes teigimu, tai yra puiki galimybė bendriems tarptautiniams projektams, įtraukiant VDU bendruomenę, ypatingai jaunimą. Sutartis leidžia ne tik Lietuvai ar VDU, bet ir visiems Pasaulio lietuviams įsitraukti į įvairius jaunimo projektus bei pažeidžiamų grupių apsaugos veiklą“, – bendradarbiavimo svarbą pristato J. Landbergytė. 

„Universitetui svarbu bendradarbiauti, vykdant Jungtinių Tautų planuojamas aplinkosaugos, kultūros paveldo jaunimo programų bei VDU universitete koordinuojamas Jungtinių Tautų studentų klubo veiklas“, – įsipareigojimus pristato VDU Tarptautinių ryšių prorektorė prof. Ineta Dabašinskienė.

VDU ir JTLA informuos visuomenę apie bendrus, Jungtinių Tautų organizacijos inicijuojamus ar VDU Jungtinių Tautų studentų klubo organizuojamus projektus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.