VDU informatikos studijoms – tarptautinis įvertinimas

1800

VDU Informatikos fakultetas

Kovo 22-23 dienomis tarptautiniai ekspertai iš Jungtinės Karalystės, Suomijos bei Estijos vertino Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Informatikos fakulteto (IF) Informatikos studijų bakalauro programą ir Taikomosios informatikos magistrantūros programą. Abi šias programas ekspertai iš užsienio akreditavo maksimaliam 6 metų laikotarpiui.

Itin aukštus balus gavo Informatikos studijų bakalauro programa, kuri orientuojasi ne tik į klasikinę informatiką, bet ir į šiandieninėje žinių visuomenėje būtinus informacijos valdymo aspektus.

Ekspertai išskyrė galimybę studentams derinti savo individualius studijų poreikius, renkantis tarp Taikomosios informatikos, Verslo informatikos ir Programų sistemų specializacijų, bei studijuoti tikslinėse vietose, dar studijų metu pradedant praktinį bendradarbiavimą su būsimais darbdaviais.

Vieni svarbiausių Informatikos fakulteto įvertinimo kriterijų – aukštas darbdavių įvertinimas paruoštiems specialistams. Vizituojančių dėstytojų dirbančių verslo srityje pasitelkimas, aktualių informatikos taikymo temų atspindėjimas studijose bei bakalauro ir magistrantūros programų liberalumas.

Tarp Taikomosios informatikos magistro studijų programos privalumų ekspertai paminėjo itin platų pasirenkamų dalykų spektrą, leidžiantį susikoncentruoti ties viena iš dviejų šiandien įmonėms aktualių informatikos taikomųjų sričių – duomenų analizės ir verslo informatikos.

Tarptautiniai studijų programos kokybės vertinimo ekspertai išskyrė VDU Informatikos fakulteto socialinių partnerių nuomonę apie įdarbinamus programos absolventus, individualius studijų planus bei lankstumą, padedant studentams derinti studijas ir darbą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.