VDU – diskusijos apie studijų kokybės apklausas

539

Spalio mėnesį VDU Studijų kokybės skyrius inicijuoja diskusijas su fakultetų bendruomenėmis apie studijų kokybės apklausų rezultatus ir numatomas tobulinimo veiklas.

Susitikimuose su fakultetų administracija, studijų programų komitetų dėstytojais ir studentais bus aptariami studijų kokybės apklausų organizavimo, rezultatų panaudojimo ir sklaidos klausimai: apklausų įvairovė ir paskirtis, dermė tarp universitetinių ir fakultetinių apklausų, universitetinių apklausų rezultatai ir jų pritaikymas inicijuojant studijų kokybės tobulinimo veiklas, kiti kylantys iššūkiai ir jų sprendimo galimybės stiprinant studijų kokybės apklausų naudingumą.

Tikimasi, kad diskusijos padės išryškinti, kaip efektyvinti studijų kokybės apklausų vykdymą ir rezultatų pritaikomumą, suaktyvinti studentų dalyvavimą apklausose ir padidinti apklausų rezultatų panaudojimą studijų kokybės tobulinime.

Kviečiame dėstytojus ir studentus – studijų programų komitetų atstovus – aktyviai dalyvauti diskusijose ir teikti pasiūlymus keliamais klausimais. Susitikimų fakultetuose datos derinamos su fakultetų administracija, kuri suburia savo bendruomenę į numatytus susitikimus.

Daugiau informacijos:

  • VDU Studijų kokybės skyrius
  • El. paštas  kokybe@vdu.lt
  • Telefonas 837327817 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.