VDU Didžiojoje salėje – pažangių idėjų konferencija „TEDxKaunas 2018“

690

Lapkričio 18 d., nuo 9 val., VDU Didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28) vyks pažangių idėjų konferencija „TEDxKaunas 2018“. Tai – jau trečią kartą Kaune organizuojamas nepriklausomas TEDx renginys. Šių metų konferencijos tema „Terra incognita“ kvies dalyvius atrasti jiems dar nepažįstamas kultūros, mokslo, technologijų ir verslo sritis bei naujais rakursais pažvelgti į tai, ką įdomiausio, reikšmingiausio ir įstabiausio žmonės, gyvenantys šalia mūsų, daro kiekvieną dieną.

Kur yra jūsų terra incognita?

Nors kartografai žemės paviršių dokumentuoti baigė dar IX a. pradžioje, neatrastų ir mums nežinomų vietų pilna visur – kosmoso platybėse, vandenyno gelmėse. Tiesa, nereikia keliauti toli, kad atrastum ką nors naujo. Žmonės visai arti – gal net Jūsų kaimynai – daro nuostabius, kvapą gniaužiančius ir pasaulį keičiančius dalykus, kuriuos kvies atrasti „TEDxKaunas 2018“. „Siauresnis šoninis keliukas ir žingsnis per nežinomą slenkstį gali suteikti daugiau žinių, supratimo, įkvėpimo, bendradarbiavimo ir laisvės“, – išlikti smalsiems kviečia renginio organizatoriai.

Tarptautinei „TEDx“ bendruomenei priklausantys ar jai prijaučiantys bei konferencijose besilankantys žmonės yra smalsūs ir atviri savo pažiūromis; neretai jie idėjų ir įkvėpimo semiasi iš renginių metu sutiktų pranešėjų ir kitų dalyvių. Šių metų konferencijos tema „Terra Incognita“ kviečia kiekvienam užduoti sau klausimą „kas yra mano neatrasta teritorija ar sritis?“, o atsakymų ieškoti visiems drauge. „TEDxKaunas 2018“ svečiai ne tik išvys daugiau kaip 10 pranešimų ir teatralizuotų pasirodymų pagrindinėje renginio programoje, bet ir galės įsitraukti į praktinius pramoginius ir edukacinius užsiėmimus pertraukų metu.

VDU Didžioji salė talpins triskart daugiau dalyvių

Konferencijos organizatoriai renginiui pasirinko VDU Didžiąją salę, esančią šalia Laisvės alėjos, pačiame Kauno centre. Renginį pasiekti bus patogu ir kauniečiams, ir čia studijuoti atvykusiems studentams, ir iš kitų miestų atvažiuojantiems svečiams.

„Matydami 2017 metų „TEDxKaunas“ konferencijos pasisekimą, registracijų kiekį ir žmonių susidomėjimą, šiemet ją užsimojome padaryti keliskart didesnę bei turiningesnę, o tuo pačiu pasirūpinti gausesniu veiklų bei pramogų kiekiu pertraukų metu, todėl tikime, kad iš mūsų konferencijos žmonės išeis ne tik įkvėpti idėjų, bet ir pakylėti bei pailsėję vienu ypu“, – pasakojo vienas iš organizatorių Paulius Bakutis. Ketinantys dalyvauti šiais metais organizuojamoje konferencijoje turėtų suskubti, nes renginio dalyviai bus atrenkami atsižvelgus į jų užpildytas registracijos anketas – pirminė idėja atrinkti motyvuočiausius vis dar išlieka.

Apie TED organizaciją ir TEDx renginius

Pasaulyje TED (angl. „Technology Entertainment Design“) buvo pirmą kartą suorganizuota 1984 m. kaip konferencija, skirta technologijų, pramogų ir dizaino suartėjimui. Konferencijos šūkis – „Idėjos, kurias verta skleisti“.

Konferencijoje sakomos kalbos aprėpia platų temų spektrą: mokslas, menai, dizainas, politika, kultūra, verslas, globalūs klausimai, technologijos bei pramogų sfera. TEDx konferencijos vyksta 79 pasaulio šalyse.

„TEDxKaunas. Terra Incognita“ – lapkričio 18 dieną, VDU Didžiojoje salėje (S. Daukanto g. 28).

Daugiau informacijos ir dalyvių registracija – oficialioje konferencijos svetainėje arba „TEDxKaunas“ socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.