„Erasmus+“ mokymosi vizitų už ES ribų konkursas

VDU Tarptautinių ryšių departamentas kviečia universiteto darbuotojus pasinaudoti galimybe vykti „Erasmus+“ mokymosi vizitams į mokslo ir studijų institucijas (MSI) šalyse partnerėse.

Mokymosi vizitai – veikla, kuria skatinamas MSI akademinio ir neakademinio personalo profesinis tobulėjimas dalyvaujant užsienyje organizuojamuose mokymosi renginiuose (išskyrus konferencijas) ar tam tikrą laikotarpį atliekant darbo praktiką (stebint darbą, dalyvaujant mokymosi veiklose) šalių partnerių MSI.

Darbuotojus, norinčius dalyvauti konkurse, kviečiame iki 2018 m. spalio 1 d. TRD pateikti užpildytą ir tiesioginio vadovo pasirašytą mokymosi sutarties formą. Paraiškas siųsti el. paštu: Egle.Januskeviciene@vdu.lt.

Atrankoje mokymosi vizitams šalių partnerių MSI pirmenybė teikiama (atrankos kriterijai):

1. kandidatams, dalyvaujantiems „Erasmus+“ programoje pirmą ar mažiau kartų (lyginant su kitais kandidatais) per pastaruosius 2 metus;
  2. kandidatams, turintiems didesnį darbo stažą VDU;
  3. vizitams, kurių metu sustiprinami ir išplečiami padalinių ryšiai bei (pa)rengiami būsimo bendradarbiavimo projektai;
  4. kandidatams, aktyviai prisidedantiems prie jų padalinių / universiteto tarptautiškumo (studentų / darbuotojų mainų organizavimas, bendrų tarptautinių programų rengimas, programų ar dalykų užsienio kalba rengimas, tarptautinių projektų rengimas ir pan.).

Atrinktiems darbuotojams skiriama:

Dotacija Nuo 160 Eur/dieną
Išmoka kelionei, kurios dydis nustatomas pagal atstumą nuo Lietuvos (Kauno miesto) iki šalies partnerės MSI vietos (miesto)[1] 100-499 km – 180,00 EUR;

500-1999 km –  275,00 EUR;

2000-2999 km – 360,00 EUR;

3000-3999 km – 530,00 EUR;

4000-7999 km – 820,00 EUR;

virš 8000 km – nuo 1100,00 EUR.

[1] Remiantis Europos Komisijos atstumų skaičiuokle http://ec.europa.eu/programmes/erasmus-plus/tools/distance_en.htm

Atrankos rezultatai bus skelbiami spalio 15 d.

ERASMUS+ MOKYMOSI VIZITŲ KONKURSAS 2018/2019 M. M.:

Šalis Mobilumų skaičius Mokslo ir studijų institucija
Bosnija ir Hercegovina 2 University of Sarajevo
International University of Sarajevo
International Burch University
Egiptas 1 Mansoura University
Izraelis 3 Interdisciplinary Centre Herzliya
Jordanija 1 Jordan University of Science and Technology
Rusija 3 Saint Petersburg State University
Pskov State University
Peoples’ Friendship University of Russia
Moscow City University
Tunisas 1 University of Sousse

Pastaba: su šalių partnerių MSI vizitai bus derinami po konkurso rezultatų paskelbimo.

„Erasmus+mokymosi vizitų ne ES šalyse konkursas

Daugiau informacijos:

• VDU Tarptautinių ryšių departamentas Eglė Januškevičienė