VDU bendruomenei – nemokami jogos kursai iš Indijos „Pragya Yoga“

277

Nuo spalio 2 dienos VDU bendrabutyje „Baltija“ (Vytauto pr. 71) vyks nemokami jogos užsiėmimai, kuriuos ves studentai iš Indijos – Devanshu Sharma ir Shilpi Prakash, atvykę iš Dev Sanskriti Vishwavidyalaya universiteto (DSVV). Užsiėmimuose, kurie vyks pirmadieniais, trečiadieniais ir penktadieniais 17.30 val., dalyvauti kviečiami visi VDU bendruomenės nariai.

Jogos užsiėmimus organizuojantys studentai į VDU atvyko iš Dev Sanskriti Vishwavidyalaya universiteto Indijoje – jame studentams dėstomi ne tik jų pasirinktos specialybės dalykai, bet ir joga bei su ja susijusios terapijos. DSVV yra viena iš pasaulyje labiausiai pripažintų jogos mokslų srities institucijų. Šiame Indijos universitete taip pat yra įsteigtas pirmasis Azijoje Baltijos šalių kultūros ir tyrimų centras.

Studentai iš Indijos tikisi Lietuvoje pasidalinti savo įgytomis jogos žiniomis ir įgūdžiais – šiuos nemokamus kursus jie dovanoja visai VDU bendruomenei. Užsiėmimuose bus pristatytas metodas „Pragya Yoga“.

Daugiau informacijos ir registracija vyks pirmojo užsiėmimo metu spalio 2 d., 17.30 val., VDU bendrabutyje „Baltija“ (Vytauto pr. 71).

Užsiėmimų plakatas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.