VDU bendradarbiaus su Korko universitetiniu koledžu Airijoje

1039

VDU pasirašė bendradarbiavimo memorandumą su Nacionalinio Airijos universiteto Korko universitetiniu koledžu (University College Cork, UCC). Švietimo institucijos planuoja stiprinti bendradarbiavimą, vykdyti edukacinius ir akademinius mainus.

„Planuojame bendradarbiauti gamtos, socialinių ir humanitarinių mokslų srityse – numatomi ne tik studentų ir dėstytojų, mokslininkų mainai, bet ir dvigubo laipsnio programos bei kiti projektai, susiję su akademinio personalo kompetencijų ugdymu. Korko koledže taip pat vykdoma į „VDU Academia Cum Laude“ panaši talentingų studentų skatinimo programa, todėl tai dar viena sritis, kurioje galėsime mokytis vieni iš kitų ir apsikeisti patirtimis“, – bendradarbiavimo galimybes pristatė VDU rektorius prof. Juozas Augutis.

„Kadangi Korko mieste įsikūrusi stipri lietuvių bendruomenė, palaikysime su jais ryšį per VDU Pasaulio lietuvių universiteto platformos veiklas“, – atkreipė dėmesį VDU tarptautinių ryšių prorektorė prof. Ineta Dabašinskienė.

Korko universitetinį koledžą „Sunday Times“ penkis kartus išrinko Airijos metų universitetu (paskutinį kartą – 2017 metais). 2015 metais UCC kaip vieną geriausių universitetų įvertino Europos Komisijos remiamas reitingas „U-Multirank“. Šiandien UCC – viena geriausių Airijos mokslinių tyrimų institucijų, vykdomiems tyrimams 2016 m. gavusi daugiau nei 96 mln. eurų finansavimą.

Korko universitetinis koledžas yra pirmasis VDU partneris Airijoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.