Vasaros nuotykis – praleisk dieną su užsienio studentu

Jau daugiau kaip dvidešimt metų Vytauto Didžiojo universitete vykstantys Lietuvių kalbos ir vasaros kursai prieš dvejus metus išaugo į didelę iniciatyvą, sukviečiančią dalyvius iš Lietuvos ir viso pasaulio. Praėjusiais metais lietuvių kalbos ir kituose vasaros kursuose sulaukta dalyvių iš beveik 30-ies šalių.

Šiemet ši programa prasidės liepos 14 d., o tam, kad besimokantys lietuvių kalbos galėtų savo žinias išbandyti praktikoje bei artimiau susipažinti su lietuvių kultūra  – ieškomi savanoriai, kurie sutiktų sekmadienį, liepos 21-ąją, pasikviesti vieną ar kelis vasaros kursų dalyvius praleisti dieną kartu. Jos metu savanoriai svečius iš užsienio gali kviestis pas save į sodą, pas senelius į kaimą, piknikui miesto parke, nusivesti į savo mėgstamą muziejų, parodą ar filmą, pakalbinti lietuviškai ar kartu užsiimti bet kokia bendra veikla ir smagiai praleisti laisvalaikį. Po kupinos įspūdžių dienos, savanoriai kursų dalyvius turės saugiai pristatyti į bendrabutį.

Prie šios iniciatyvos prisijungti ir praleisti dieną kartu su kursų dalyviais iš viso pasaulio kviečiami tiek VDU bendruomenės nariai (darbuotojai, studentai, dėstytojai), tiek ir kauniečiai bei visi norintys. Vienintelis reikalavimas savanoriams – gebėti bendrauti anglų kalba.

Savanorių registracija. Registracija vyksta iki liepos 1 dienos. Kilus klausimams – kreiptis el. paštu: bsu@vdu.lt.

Daugiau informacijos teikiama „Baltic Summer University“ internetinėje svetainėje ir „Facebook“ paskyroje.