Vasaros kursuose „Refresh in Lithuania“ – artimesnė pažintis su šiuolaikine Lietuva

Vytauto Didžiojo universitetas ir Lietuvių Išeivijos institutas kviečia už Lietuvos ribų gyvenančius lietuvius (nuo 18 metų) į vasaros kursus „Refresh in Lithuania“, kurie vyks 2011 m. liepos 18–30 dienomis Kaune.

VDU vasaros kursai bus organizuojami jau antrus metus iš eilės. „Refresh in Lithuania“ kursų tikslas yra išlaikyti išsisklaidžiusios tautos dalies ryšį su Tėvyne bei supažindinti su šiuolaikine Lietuva.

2011 m. liepą vyksiantys kursai yra skirti studentiško amžiaus lietuvių diasporos atstovams, norintiems palaikyti glaudesnius ryšius su Lietuva, besidomintiems lietuvių kalba, Lietuvos kultūra ir istorija, šalies socialine, ekonomine bei politine padėtimi.

Kursų metu dalyviai ne tik išklausys įdomias paskaitas, aplankys muziejus, bet ir pažins kasdieninį lietuvio studento gyvenimą vakarinių pasisėdėjimų metu. Taip pat bus organizuojamos išvykos į gražiausias Lietuvos vietas – Rumšiškes, Vilnių, Trakus, Klaipėdą ir kt.

VDU vasaros kursų globėja – Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkė Irena Degutienė.

Norėdami užsiregistruoti į kursus ar gauti išsamesnės informacijos, rašykite el. paštu: pla@isc.vdu.lt.

Kviečiame žiūrėti Kristijono Jakubsono (k.jakubsonas@vkt.vdu.lt) videoreportažą apie vasaros kursus „Refresh in Lithuania“.