„V2“ – galimybė išrinkti universiteto geriausius

1064

Kovo 13 dieną, 18 valandą, Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) Didžiojoje salėje bus apdovanoti geriausi 2018 metų dėstytojai, studentiškos organizacijos ir iniciatyvos. Tradicija tapusioje ceremonijoje koncertuos VDU bendruomenės nariai ir ypatingas svečias. Balsavimo nuoroda.

„V2“ apdovanojimuose svarbiausia – studentų nuomonė. Jau pirmadienį prasidės antrasis balsavimo etapas, kuriame į kiekvieną nominaciją pretenduoja trys studentų pasiūlyti kandidatai. Visos išsiųstos balsavimo anketos svarbios, nes netgi vienas balsas gali nulemti, kas atsiims „Metų paskaitos“, „Metų ambasadoriaus“, „Metų organizacijos“ ar kitus apdovanojimus. Iš viso bus įteikta trylika „V2“ statulėlių.

VDU Studentų atstovybės kultūros komiteto koordinatorė Dominyka Kurklietytė džiaugiasi, kad tai jau 10 – ieji „V2“ apdovanojimai: „Kadangi ši šventė jau tapo tradicija, Studentų atstovybė jai ruošiasi labai atsakingai. Norime pradžiuginti ne tik nominantus, bet ir kiekvieną bendruomenės narį, todėl ruošiame ypatingą programą, kurioje netrūks staigmenų.“

Antrojo balsavimo etapo anketą jau pirmadienį rasite renginio organizatorių VDU Studentų atstovybės „Facebook“ paskyroje arba internetiniame puslapyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.