Užsienio studentai stažuosis Lietuvoje

1287

VDU rengiamose vasaros stažuotėse – Lietuvių išeivijos studentų stažuočių (LISS) ir „Summer Internship Program“ (SIP) programose – dalyvaus gausus būrys jaunimo iš įvairių pasaulio šalių. Stažuotės šiemet vyks birželio 29 – rugpjūčio 7 d.

Šiais metais SIP programoje dalyvaus 16 studentų iš Azerbaidžiano, Gabono, Ispanijos, Pietų Korėjos, Prancūzijos, Turkijos, Ukrainos ir Vokietijos.

Tuo tarpu LISS programa, kurią organizuoja VDU kartu su Jungtinių Amerikos Valstijų (JAV) lietuvių bendruomene, yra skirta atvykstantiems už Atlanto gyvenantiems studentams. Mūsų šalyje stažuotes atliks 17 studentų iš JAV. Per šešerius metus LISS veikloje dalyvavo daugiau nei 200 jaunuolių.

Stažuočių trukmė – šešios savaitės (2015 m. birželio 29 – rugpjūčio 7 d.). Programoje numatyta įvadinė savaitė, lietuvių kalbos kursai bei kultūrinė programa, kurios metus studentai turės puikią galimybę susipažinti su Lietuvos istorija, kultūra, papročiais, tradicijomis, aplankyti gražiausius Lietuvos kampelius –  Vilnių, Trakus, Rumšiškes, Pažaislio vienuolyną, VDU Kauno botanikos sodą.

Programos dalyviams suteikiama galimybė atlikti praktiką darbovietėse ar įstaigose, kurios yra VDU partneriai, tarp jų – Kauno miesto savivaldybė, sveikatos priežiūros įstaigos, muziejai, nevyriausybinės organizacijos. Studentai stažuosis pagal savo studijų kryptį įvairiose srityse: finansai ir ekonomika, politika ir tarptautiniai santykiai, medicina ir socialinis darbas, komunikacija ir viešieji ryšiai, marketingas, reklama, technologijos, teisė, inžinerija ir kt. Sėkmingai pabaigusiems stažuotes ir apgynusiems baigiamąjį darbą bus suteikti 6 akademiniai kreditai (ECTS).

SIP stažuočių programa

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.