Užsienio reikalų ministro stipendija – PMDF studentei

912

Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius jau kelis metus iš eilės skiria vardinę stipendiją Vytauto Didžiojo universiteto Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto (PMDF) studentams. Stipendija skiriama gerai besimokantiems studentams iš daugiavaikių šeimų. Šiemet stipendija įteikta PMDF Viešosios komunikacijos ketvirto kurso studentei Rasai Raudytei.

Studentė priklauso startuolio „GlucoCarer“ komandai, rengiančiai neinvazinį gliukozės kiekio matuoklį, kuris visiškai eliminuotų pirštų pagalvėlių badymą cukriniu diabetu sergantiems žmonėms. „Prie „GlucoCarer“ komandos prisijungiau 2017 metų kovo mėnesį. Kadangi pati studijuoju viešuosius ryšius, šitoje  srityje ir talkinu komandai. Administruoju socialinius tinklus, bendrauju su tiksline auditorija – diabetu sergančiais žmonėmis – bei su visais suinteresuotais asmenimis. Planuojame startuolio viešinimo strategijas, partnerystės galimybes. Vykdau tikslinės auditorijos poreikių analizę. Startuolis taiko „Lean Startup“ metodiką, tad labai svarbu nuo pat produkto kūrimo pradžios komunikuoti su tiksline auditorija – išsiaiškinti jos poreikius, problemas, siūlyti sprendimus. Nuo pat veiklos pradžios aktyviai dalyvauju ruošiantis renginiams, konkursams“, – pristato R. Raudytė. 

Konkurse „1776 Challenge Cup Vilnius“ visa komanda buvo išrinkta atstovauti Baltijos šalims Vašingtone vyksiančiame šio konkurso pasauliniame finale. „Spalio mėnesį pirmą kartą Lietuvoje vyko startuolių inkubatoriaus 1776 organizuojamas konkursas, kuriame varžėsi startuoliai iš aplinkinių šalių. Buvome išrinkti geriausiais ir mums suteikta garbė sausio 22-26 dienomis dalyvauti Vašingtono mieste (Washington, D.C.) vyksiančiame renginyje „1776 Challenge CUP Global Finals“, kur atstovausime Baltijos šalims ir susirungsime su geriausiais startuoliais iš viso pasaulio. Džiaugiamės, kad būtent mums patikėta garbė pristatyti savo idėją, bet kartu ir nerimaujame bei jaučiame atsakomybę, nes renginys rimtas ir norisi kuo kokybiškiau pasiruošti bei reprezentuoti savo šalį“, – pasakoja VDU Viešosios komunikacijos studentė.

R. Raudytė yra aktyvi Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto bendruomenės narė, dalyvauja studentiškoje veikloje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.