„Uždarame vakare“ – Jurgis Didžiulis

830

Kovo 14 d., trečiadienį, 19.30 val., VDU teatre (S. Daukanto g. 25) vyks „Uždaras vakaras“, kuriame „Persona grata“ šį kartą bus atlikėjas, dainų ir muzikos autorius, prodiuseris, visuomenės veikėjas Jurgis Didžiulis. VDU studentams ir dėstytojams – įėjimas nemokamas.

„Uždaras vakaras. Persona grata“ – tai intelektualus, jaukus ir nuoširdus pokalbių vakaras, kuriame nuo 2012 m. apsilankė žymiausi šalies menininkai – aktoriai, režisieriai, dainininkai bei dailininkai. Tarp jų – Marijonas Mikutavičius, Gintaras Varnas, Aidas Giniotis, Marius Ivaškevičius bei daugybė kitų.

Šį kartą „Persona grata“ – atlikėjas, dainų ir muzikos autorius, prodiuseris, visuomenės veikėjas Jurgis Didžiulis, Kolumbijos lietuvis, didelę vaikystės dalį praleidęs JAV, vėliau grįžęs į Lietuvą, kur tapo populiarios muzikos grupės „InCulto“ vokalistu ir lyderiu, taip pat sukūrė klubinį projektą TWNKL, 2010 m. atstovavo Lietuvai Eurovizijos dainų konkurse. Kartu su žmona Erica Jennings sukūrė duetą „The Ball & Chain“, o nuo 2013 m. pradėjo solinę karjerą kaip Jurgis Did.

Muzikantas taip pat yra žinomas ir kaip aktyvistas – buvęs tarptautinės AIDS informacinės kampanijos geros valios ambasadorius, Baltijos ekologijos forumo konsultantas, „European Service Network” socialinės medijos konsultantas, dabartinis „Gelbėkite vaikus” valdybos narys, socialinio projekto „#Reanimacija” įkūrėjas ir savanoris, „Value for Values” įkūrėjas ir verslo konsultantas.

J. Didžiulį kalbins renginio vedėjai ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto rektorius Alfredas Chmieliauskas ir dailininkas, scenografas Sergėjus Bocullo.

„Klausimai iš vaikystės, suktas klausimas, klausimas iš toli ir dar daugybė kitų intriguojančių, paprastų, intelektualių ir netikėtų klausimų, kurie ir suteikia šiam vakarui išskirtinumo“, – renginį pristato organizatoriai.

VDU studentams ir dėstytojams – įėjimas nemokamas.

Renginio plakatas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.