Už pasiekimus mokslo ir meno srityje – parama

VDU Mokslo tarnyba informuoja bendruomenę apie paramą, skirtą už pasiekimus mokslo (meno) srityje.

Vadovaujantis Vytauto Didžiojo universiteto skatinimo už reikšmingiausius mokslo (meno) rezultatus tvarka ir VDU Mokslo fondo valdybos nutarimu, universiteto dėstytojams, mokslo ir kitiems darbuotojams bei doktorantams už reikšmingiausius 2015 m. mokslo (meno) rezultatus iš VDU Mokslo fondo skirta 50 597 Eur. Už mokslinių tyrimų ir eksperimentinės plėtros (MTEP) užsakymų vykdymą iš ūkio subjektų darbuotojams skirta 2 460 Eur, už reikšmingiausių mokslo projektų paraiškų rengimą – 5 005 Eur, už aukščiausio lygio mokslo produkciją – 43 132 Eur.

Šias lėšas VDU darbuotojai ir doktorantai galės panaudoti savo nuožiūra priemokoms (stipendijoms), mokslinių išvykų ar kitų veiklų, susijusių su moksline, organizacine ir didaktine veiklomis, išlaidų kompensavimui ir pan.