Už akademinį sąžiningumą įvertintas VDU dėstytojas Aidas Perminas

3212

Lietuvos studentų atstovybių sąjunga (LSAS) pagerbė metų dėstytojus, savo darbu aukštosiose mokyklose puoselėjančius ne tik akademinį sąžiningumą, bet ir svarbias akademines vertybes. Daugiau nei 17 tūkst. studentų iš įvairių Lietuvos aukštųjų mokyklų išrinko 13 geriausių Lietuvos dėstytojų, tarp kurių – ir VDU SMF Teorinės psichologijos katedros docentas Aidas Perminas.

Akademinį sąžiningumą skatinančius dėstytojus studentai rinko internetinėje apklausoje, kurioje respondentai siūlė po tris savo aukštosios mokyklos dėstytojus. Iš viso studentai paminėjo daugiau nei 3300 skirtingų aukštųjų mokyklų dėstytojų.

„Mums didelė garbė apdovanoti savo profesijai atsidavusius žmones, kurie siekia būti originalūs, ugdo mąstančias kūrybingas asmenybes, metai iš metų nepateikinėja tų pačių, studentams jau gerai žinomų, užduočių. Visų studentų vardu dėkojame už nuoširdų darbą“, – taip dėstytojus sveikino LSAS prezidentas Arūnas Mark.

LSAS prezidentas taip pat pažymėjo, jog studijų skaidrumo vykdymas ir kokybės gerinimas negali ir neturi būti vienpusis. Pasak jo, būtinas tiek pačių studentų, tiek dėstytojų aktyvus dalyvavimas studijų procese, bendras susitelkimas siekiant užtikrinti vykdomų studijų sąžiningumą.

Šiemet metų dėstytojais pripažinti: Aušra Daugirdienė (VPU), Irena Pekarskienė (KTU), Stasė Janušauskaitė (KTU), Aidas Perminas (VDU), Lidija Laurinčiukienė (VIKO), Vigmantas Butkus (ŠU), Tomas Girdenis (MRU), Irena Tatorienė (KAUKO), Laimis Vilkončius (LMTA), Loreta Meškienė (ŠK), Egidijus Gečiauskas (UK), Ermina Čižienė (PANKO), Rimantas Raudonis (VU).

Lietuvos studentų atstovybių sąjunga jau ne pirmus metus skatina studentų ir dėstytojų akademinį sąžiningumą – pernai buvo apdovanota 10 dėstytojų, kasmet sulaukiama vis daugiau studentų siūlomų dėstytojų, vertų sąžiningiausiojo titulo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.