Universitetų vasaros iššūkis: sportuokime aktyviai

887 1

VDU studentai, dėstytojai, darbuotojai ir visi kiti akademinės bendruomenės nariai kviečiami nuo birželio 1 d. registruotis į „Vasaros iššūkio“ programą – prisijungti prie tarptautinio tarpuniversitetinio žaidimo, kuriame fiziniu aktyvumu varžosi Lietuvos ir Europos aukštųjų mokyklų bendruomenių nariai. Iššūkis vyks birželio 1 – rugpjūčio 31 d. Prieš jam prasidedant rekomenduojama pasiruošti ir gegužės 28 – birželio 1 d. nemokamai atlikti kūno sudėties analizės testą VDU Sporto centre (Technikos g. 18R).

„Vasara – laikas, kai universitetuose šurmulys aptyla, koridorių arterijos praplatėja, dokumentų šūsnių spaudimas aprimsta ir galime skirti šiek tiek laiko sau. Tad kodėl gi jos nepraleidus aktyviai ilsintis, mėgaujantis savo kūnu ir didžiuojantis savimi, savo komanda bei akademinių bendruomenių spalvingumu? Atrask save ir tai, kas aplinkui, prisijungdamas prie tarptautinio, aktyvaus ir smagaus projekto – Universitetų vasaros iššūkio“, – kviečia organizatoriai.

Universitetų vasaros iššūkis – tai birželio 1 d. – rugpjūčio 31 d. vykstantis tarptautinis tarpuniversitetinis žaidimas, kurio metu, fiksuodami savo fizinį aktyvumą, varžosi Lietuvos bei Europos aukštųjų mokyklų bendruomenių nariai: studentai, dėstytojai, mokslininkai, administratoriai ir kiti darbuotojai.

Tai – linksmas fizinės, psichologinės ir socialinės sveikatos skatinimo akademinėse bendruomenėse iššūkis, kviečiantis vasarą pasivaržyti tiek su savimi (palyginti savo rezultatus vakar, šiandien ir rytoj), tiek su kolegomis (aplenkė dėstytojas arba studentas – nepasiduokite), tiek su kito padalinio komanda, aukštąja mokykla ar šalimi, ir išsiugdyti sveiką įprotį kiekvieną dieną leisti fiziškai aktyviai.

Kviečiame jau dabar VDU studentus, dėstytojus, darbuotojus ir visus kitus akademinės bendruomenės narius registruotis į „Vasaros iššūkio“ programą! 

Prieš prasidedant iššūkiui, rekomenduojame pasiruošti ir š.m. gegužės 28 – birželio 1 d. nemokamai atlikti kūno sudėties analizės testą VDU Sporto centre (Technikos g. 18R) 15:30 – 20 val. pas fizinio rengimo trenerę Astą Mockienę. Tokiu būdu sužinosite savo „atskaitos tašką“ vasaros iššūkiui, vėliau šį testą galėsite pakartoti rugsėjo mėn. pradžioje, kaip Vasaros iššūkio „pabaigos tašką“.

Daugiau apie projektą bei dalyvavimą jame

Komentarai

Rimantas

priimu iššūkį!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.