Universiteto bendruomenei – šventinis rektoriaus sveikinimas

1250 1

Brangi Vytauto Didžiojo universiteto bendruomene,

Linkiu visiems studentams, dėstytojams, darbuotojams ir jų šeimoms džiaugsmingų švenčių. Šie metai buvo labai nelengvi, bet sunkumai užgrūdina ir atsiranda viltis, kad 2018-ieji bus lengvesni visomis prasmėmis. Pirmiausia, tikiuosi, jog pačio VDU kaip universiteto misija nebekels niekam abejonių, kad tai yra svarbus Lietuvos švietimo atgimimo simbolis, kurio artėjančių metų ir ateities tikslai yra dirbti šalies, pasaulio ir žmonių labui. Žinoma, besibaigiant šių metų darbams ir pasitinkant artėjančių metų iššūkius, noriu pasidžiaugti visa universiteto bendruomene bei prisiminti kartu nuveiktus darbus.

Be abejo, vienas įsimintiniausių įvykių Lietuvai ir Vytauto Didžiojo universitetui – profesoriaus Liudo Mažylio atrastas Vasario 16-osios Lietuvos nepriklausomybės Akto originalas. Taip pat buvo priimtas labai svarbus sprendimas, kad nuo šiol Vytauto Didžiojo universitetas, Lietuvos edukologijos universitetas ir Aleksandro Stulginskio universitetas būtų sujungiami į plačios aprėpties Vytauto Didžiojo  universitetą, vykdantį mokslinius tyrimus ir studijas humanitarinių, socialinių, fizinių, menų, biomedicinos, technologijos ir žemės ūkio mokslų srityse. Šis procesas rodo, kad universitetas turi su kuo dalintis ne tik šventinėmis plotkelėmis, bet ir žiniomis, patirtimi bei idėjomis, gerinant šalies aukštojo mokslo padėtį.

Linkiu, kad universitetas 2018-aisiais metais minėtų dar daugiau svarbių datų, o studijų ir mokslo gretas papildytų gabiausi Lietuvos ir užsienio studentai bei dėstytojai.

Tegul vieningumo jausmas neapleidžia visus metus, o kilnumas nuteikia geriems ir prasmingiems darbams, kurie džiugintų aplinkinius.

VDU rektorius profesorius Juozas Augutis

 

Komentarai

Mindaugas-Saulius V.

Sveikinu Rektorių, prof. Juozą Augutį Šventinių dienų ir 2018 m proga, linkėdamas sveikatos, energijos, ištvermės priimant optimalius sprendimus VDU jungimo ir tolimesnio jo išgyvenamumo klausimais. Pagarbiai Mindaugas-Saulius V.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.