Universitete vyksta „VDU Karjeros dienos 2011“

5670

Balandžio 12–14 d. Vytauto Didžiojo universitete vyks „VDU Karjeros dienos 2011“. Renginys kvies į susitikimus su darbdaviais, pokalbius su sėkmingai karjerą planuojančiais VDU absolventais, paskaitas ir seminarus.

„VDU Karjeros dienos – tai trijų dienų trukmės renginys, skirtas studentams, planuojantiems savo karjerą ir besidomintiems jos perspektyvomis. Universitete rengti Karjeros dienas yra aktualu, nes šio renginio metu studentai turi galimybę sudalyvauti įvairiose tikslinėse paskaitose, seminaruose, forumuose, diskusijose, kurie skirti aptarti karjeros perspektyvas, ugdyti ar tobulinti  savęs pristatymo darbdaviui gebėjimus, įgyti žinių ir gebėjimų,  svarbių asmeninės karjeros planavimui“, – teigė renginį organizuojančių VDU Karjeros ir kompetencijų centro vadovė dr. Eglė Stasiūnaitienė.

„VDU Karjeros dienose 2011“ studentams bus siūloma dalyvauti paskaitose apie šiuolaikinės karjeros sampratą, seminaruose analizuoti, kaip pasirengti pokalbiui su darbdaviu, kaip parengti kokybišką profesinės veiklos portfelį, parašyti savo motyvacinį laišką ir CV. Renginyje Lietuvos Švietimo mainų paramos fondo darbuotojai pristatys Europos Komisijos ir LR Vyriausybės finansuojamas švietimo programas, kuriose gali dalyvauti studentai.

„Anksčiau Karjeros diena būdavo organizuojama kartu su VDU pavasario festivaliu, kurio šurmulyje Karjeros dienai skirtus renginius būdavo sunkiau atpažinti. Šiais metais VDU Karjeros dienos – 3 dienų tikslinių renginių, vyksiančių  įvairiuose fakultetuose, ciklas. VDU Karjeros dienose laukiama daug  aktyvių studentų, moksleivių, dėstytojų, kuriems aktualu įsigilinti į šiuolaikinės karjeros sampratą, sužinoti apie karjeros planavimą studijų metu, praktikos bei karjeros galimybes įvairiose Lietuvos įmonėse ir organizacijose. Karjeros dienose studentai galės dalyvauti susitikimuose su VDU absolventais, kurie pristatys savo sėkmingos karjeros istorijas“, – teigė dr. Eglė Stasiūnaitienė.

Balandžio 14 d. universitete lankysis įvairių įmonių ir organizacijų darbuotojai – studentai turės galimybę susipažinti su mugėje dalyvaujančių įmonių veikla, su galimais darbdaviais padiskutuoti apie įsidarbinimo ar praktikos galimybes,  profesinės karjeros perspektyvas.

Renginyje studentai bus kviečiami išbandyti jėgas imitaciniame pokalbyje su realiais potencialiais darbdaviais, kurio metu bus galima prisistatyti, pademonstruoti savo žinias ir gebėjimus, o gal ir susirasti praktikos ar darbo vietą.

DĖMESIO! Ketinantys dalyvauti „VDU Karjeros dienos 2011“ seminaruose ir paskaitose kviečiami registruotis užpildant anketą.

Kviečiame susipažinti su renginio programa:

Balandžio 12 d., antradienis

S. Daukanto g. 28–105

11.00–11.15    Renginio „VDU Karjeros dienos 2011“ atidarymas. Studijų prorektorius doc. Kęstutis Šidlauskas.

11.15–12.15    Seminaras „Karjeros projektavimas: esminis žmonių išteklių valdymo principas“.  Prof. Kęstutis Pukelis, VDU.

12.30–14.30
    Forumas „Karjera – gyvenimo būdas, iššūkis ar būtinybė?“ Svečiai: Aurelija Naseckaitė, Kauno Maironio universitetinė gimnazija; Dr. Rita Mičiulienė, LŽŪU; Sigita Novikovienė, KTU; Kęstutis Mažeika, Lietuvos sveikatos mokslų universitetas. Moderuoja Dr. Lijana Navickienė, VDU.

14.45–16.15
    Forumas „Neįgaliųjų karjeros galimybės“. Svečiai: G.Bartkus, V. Dambrauskaitė, VšĮ Neįgaliųjų socialinių įmonių sąjunga; R. Kupčinskaitė, Lietuvos žmonių su negalia sąjunga; J. Ivančenko, Lietuvos neįgaliųjų draugija; A. Rudžianskaitė, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto farmacijos ir medicinos istorijos muziejus. Moderuoja Dr. Eglė Stasiūnaitienė, VDU.

16.30–18.00    VDU studentų patirtis. 2 sėkmingos karjeros istorijos. Danutė Mačiulaitytė „Southwestern company“, Ingrida Messer, UAB „Sinvest Fashion“.

Balandžio 13 d., trečiadienis

S. Daukanto g. 28–105

11.15–12.15 
   Seminarai „Švietimo mainų paramos fondo programos – praktikai ir karjerai“, „Kaip parengti Europass CV?“ Asta Kundreckaitė, Švietimo mainų paramos fondas.

12.30–13.30
    Seminaras „Kaip parengti motyvacinį laišką?“ Mindaugas Stankūnas, UAB „Nordtext“.

13.45–14.45    Seminaras „Kaip pasirengti pokalbiui ieškant darbo?“ Dr. Loreta Bukšnytė, VDU.

15.00–16.00    Seminaras „Profesinis portfelis – daryk šiuolaikiškai!“ Vilma Šlentnerienė, Laima Penekaitė, VDU.

16.15–17.00
    Seminaras „Ką reikia žinoti norint pradėti nuosavą verslą: veiklos organizavimo formų ir mokesčių apžvalga“. Lina Šipkauskienė, Kauno apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos Švietimo ir konsultavimo skyriaus vyriausioji specialistė.

Renginiai fakultetuose:

15.00–17.00    Seminaras-diskusija „Kaip IT specialistams pasiruošti pokalbiui dėl darbo“ Edvinas Česnauskas, UAB „Alna Intelligence“ (Vileikos g. 8–101)

16.00–18.00    Studentų susitikimas su Menų fakulteto absolventais (Laisvės al. 53, VDU Menų galerija „101“). Eglė Komkaitė-Baltušnikienė, Nacionalinis M.K.Čiurlionio dailės muziejus; Jurga Knyvienė, Kauno valstybinis dramos teatras.

16.00–18.00    Seminaras-diskusija „Teisininko karjeros galimybės“ (E. Ožeškienės g. 18–317, VDU Teisės fakulteto posėdžių salė)

17.00–18.00    Studentų susitikimas su SGI Socialinio darbo studijų programų absolventais. Diskusija „Socialinio darbuotojo karjera: galimybės ir perspektyvos“ (K. Donelaičio g. 52–410, Socialinio darbo skaitykla).

Balandžio 14 d., ketvirtadienis

11.00–14.00    Įmonių / organizacijų mugė (K. Donelaičio g. 52, I ir II a. fojė)

12.00–14.00
    Imituojamasis studentų pokalbis su darbdaviais (K. Donelaičio g. 52–423)

14.30–16.00    Renginio „VDU Karjeros dienos 2011“ uždarymas. Aktyviausių, kūrybiškiausių, išradingiausių studentų apdovanojimas (K. Donelaičio g. 58, S. ir S. Lozoraičių muziejus)

Įmones ir organizacijas kviečiame dalyvauti mugėje, susitikti ir pabendrauti su studentais, kurie gali tapti jūsų įmonės ar organizacijos praktikantais, stažuotojais ar darbuotojais. Pageidaujančius dalyvauti kviečiame registruotis el. paštu v.slentneriene@kkc.vdu.lt arba telefonu (8 37) 327 983.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.