Universitete viešas paskaitas skaitys filosofas prof. Algis Mickūnas

560

VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakultete rugsėjo 26 d., treankosi vienas iškiliausių lietuvių išeivijos filosofų, Ohajo universiteto (JAV) profesorius emeritas Algis Mickūnas. Filosofijos ir politinės kritikos bakalaurams jis skaitys viešas paskaitas, į kurias kviečiami apsilankyti ir visi susidomėjusieji.

Paskaitų tvarkaraštis:

Vieša paskaita „Descartes‘o metafizika“ vyks rugsėjo 26 d., trečiadienį, 10.35 val. K. Donelaičio g. 52-614.

Vieša paskaita „Fenomenologinė filosofija ir jos metodas“ vyks rugsėjo 26 d., trečiadienį, 13.15 val. K. Donelaičio g. 52-614.

Plačiau apie prof. Algį Mickūną:

Prof. Algis Mickūnas (g. 1933) – tarptautiniu mastu pripažintas mokslininkas, tyrinėjantis šiuolaikinę Europos filosofiją, marksizmą, hermeneutiką, semiotiką, fenomenologiją, egzistencializmą, politikos ir demokratijos teorijas.

Per pastaruosius 20 metų skaitė paskaitas beveik visuose žymiausiuose pasaulio universitetuose kaip kviestinis profesorius. Laikomas dideliu fenomenologijos autoritetu ir JAV, ir Vakarų Europoje, ir kitose pasaulio šalyse.

Ypač dideli profesoriaus nuopelnai nepriklausomai Lietuvai, jos humanitariniams mokslams ir universitetams. A. Mickūnas daug jėgų ir energijos atidavė atgimusios Lietuvos švietimui, dažnai dirbo be atlygio. Nuo 1990 m. iki šiol skaito įvairiausio pobūdžio paskaitų kursus Vilniaus, Klaipėdos, Šiaulių, Vytauto Didžiojo universitetų studentams, veda seminarus.

Yra išleidęs ar pristatęs šimtus mokslinių straipsnių, dalyvavęs daugybėje konferencijų Šiaurės ir Pietų Amerikoje, Japonijoje, Europoje, Indijoje, Viduriniuose Rytuose, parašęs kelias dešitis knygų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.