Universitete – Skandinavijos dienos

658

Balandžio 1–7 dienomis Kaune vyks Skandinavijos dienos – filmų peržiūros, parodos, paskaitos ir kiti renginiai, skirti Šiaurės šalių regionui. Dalis renginių vyks ir Vytauto Didžiojo universitete.

Savaitę vyksiančiuose renginiuose visuomenė galės klausytis paskaitų apie meną viešose Švedijos erdvėse, Suomijos švietimo sistemą, dirbtinio intelekto ateitį, verslo kūrimą Švedijoje, vikingų palikimą ir kitas įdomias temas. Numatyta ir itin turtinga meninė programa – spektakliai H. K. Anderseno, A. Lindgren ir kitų autorių kūrybos motyvais, susitikimai su rašytojais, švedų, suomių ir kt. šalių atstovų koncertai, performansai ir t. t.

Vytauto Didžiojo universitete vyks Švedijos atlikėjų Julios Blomstrand ir Samuelio Rörström koncertas, paskaita apie Tamperės kultūrinį gyvenimą, suomės Idos Elinos ir Kauno Bigbendo koncertas. Universitete veiks parodos, skirtos I. Bergmanui, darniai plėtrai, modernioms suomiškoms afišoms. VDU studentai taip pat suorganizuos Skandinavijai skirtą protmūšį, universitete vyks filmų „Dramblių svoris“, „Banga“, „Vyras ir kūdikis“ peržiūros.

Balandžio 5 dieną, nuo 9 val., Kauno m. savivaldybėje (Laisvės al. 96) vyks verslo forumas „Tvarus turizmas“. Renginio tikslas – Kauno miesto svetingumo verslo bei viešojo sektoriaus atstovams bei Kauno miesto svečiams pristatyti darnaus turizmo tendencijas, darnaus vystymo svarbą ir poveikį miestui, aplinkai ir pačiam verslui, pasidalinti geraisiais tokio verslo pavyzdžiais Lietuvoje ir Skandinavijos šalyse. Būtina registracija. Plačiau – renginio „Facebook“ puslapyje.

Visi renginiai nemokami, tačiau kai kuriems reikalinga išankstinė registracija.

Renginių programa

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.