Universitete skambės ispaniškos dainos

1394

Kovo 20 d., trečiadienį, 18 val., Miguelio de Cervanteso ispanų kalbos ir kultūros klubas visus ispaniškos muzikos gerbėjus kviečia į „Vero Cafe@VDU“ (S. Daukanto g. 28), kur vyks renginys „Vamos a cantar en español/Dainuokime ispaniškai“.

Šaltą lietuvišką pavasarį M. de Cervanteso klubo nariai nusprendė pasitikti su muzikos ritmais iš saulėtojo krašto. Netgi ispanų liaudies išmintis byloja, kad dainuojantis žmogus įveikia visus sunkumus (isp. quien canta, sus males espanta). Ispanijoje, kaip ir kitose ispanakalbėse Lotynų Amerikos šalyse, muzika yra svarbi kultūros dalis, o šia kalba atliekamos dainos – itin melodingos ir skambios.

Renginyje „Vamos a cantar en español/Dainuokime ispaniškai“ pasirodymus surengs M. de Cervanteso klubo nariai bei studentai iš Ispanijos, kurie šiuo metu VDU mokosi pagal „Erasmus“ mainų programą. Esteros ir Axierio duetas jau ne pirmą kartą dalyvaus klubo renginiuose. Po praėjusį gruodį vykusio susitikimo-diskusijos su Kauno „Žalgirio“ vyr. treneriu Joanu Plaza, šie daininininkai sulaukė asmeniškų jo sveikinimų ir padėkos žodžių už gražiai atliktas dainas.

Dėmesio! Šio renginio programos dalimi gali tapti kiekvienas norintis. Jeigu mėgstate dainuoti ir norite atlikti dainą ispanų kalba, rašykite laišką el. paštu m.cervantesoklubas@gmail.com. Nuogąstaujančius dėl ispanų kalbos žinių, renginio organizatoriai nori nuraminti iš anksto – klubo nariai, gerai mokantys šią kalbą, padės pasiruošti pasirodymui.

Renginio plakatas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.