loader image

Universitete – lituanistinės studijos mokytojams

338

Vytauto Didžiojo universitete antrus metus iš eilės rengiamos intensyvios lituanistinės studijos mokytojams, dirbantiems lituanistinio švietimo įstaigose (lituanistinėse mokyklose) užsienyje su ikimokyklinio, mokyklinio amžiaus vaikais ir (ar) suaugusiais. Po integracijos VDU įsteigus Švietimo akademiją, šiemet lituanistinės studijos organizuojamos ne tik Kaune, bet ir Vilniuje.

Kaune studijos vyks liepos 22 – rugpjūčio 4 dienomis, o Vilniuje – liepos 29 – rugpjūčio 12 d.

Šiemet į studijas Kaune ir Vilniuje yra pakviesti net 24 užsienio lietuvių mokytojai, dirbantys lituanistinio švietimo įstaigose. Mokytojai atvyksta iš JAV, Jungtinės Karalystės, Airijos, Vokietijos, Italijos, Norvegijos, Austrijos, Suomijos, Lenkijos, Rusijos, Egipto, Baltarusijos ir Estijos.

Studijų metu mokytojai galės pasitobulinti lietuvių kalbos ir kitus įgūdžius, dalyvauti didaktikos, ugdymo psichologijos mokymuose, kūrybinėse dirbtuvėse. Užsiėmimuose dalyviai bus plačiau supažindinti su Lietuvos kultūra, istorija, menu, tradicijomis, kurios, tikimasi, kūrybiškai įsilies į mokytojų dėstomus dalykus, edukacines veiklas.

Lituanistinės studijos – puiki galimybė susipažinti su aukščiausio lygio pedagogų rengimu, siūlomu Vytauto Didžiojo universitete. Tiek tarptautiniai, tiek Lietuvos ekspertai jau keletą metų iš eilės skiria aukščiausius įvertinimus VDU vykdomoms pedagogikos studijoms. Harvardo universiteto laisvųjų menų studijų sistemą Lietuvoje pritaikęs VDU išskirtinį dėmesį skiria tarpdiscipliniškumo principui, kuris akcentuojamas ir įvairias mokslo sritis derinančiose studijų programose.

Daugiau informacijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.