Universitete lankysis Švietimo ir mokslo ministerijos vadovai

1104

Liepos 12 d., antradienį, Vytauto Didžiojo universitete lankysis Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius, viceministrė Nerija Putinaitė ir kiti ministerijos padalinių vadovai.

Vizito tikslas – susipažinti su universitete vykdomais projektais, esamomis problemomis ir strateginėmis įžvalgomis ateičiai. Švietimo ir mokslo ministerijos vadovai susitiks su VDU rektoriumi prof. Zigmu Lydeka bei rektorato nariais. Svečiai taip pat lankysis universiteto fakultetuose, aplankys VDU bendrabučius, susipažins kokie darbai šiuo metu vyksta universitete bei susipažins kaip universitetas ruošiasi naujiems mokslo metams ir stojančiųjų priėmimui.

Šiuo metu universitete vyksta pasiruošiamieji darbai stojančiųjų priėmimui. 2011 metais Vytauto Didžiojo universitete stojantieji bus priimami į 37 bakalauro, 54 magistrantūros studijų programas, vientisąsias teisės studijas, pedagogikos studijas (laipsnio nesuteikiančias), papildomas studijas kolegijų absolventams ir doktorantūros studijas. Pagal santykinius dydžius VDU užima antrą-trečią vietą tarp Lietuvos universitetų pagal ketinančiųjų studijuoti Vytauto Didžiojo universitete studentų skaičių.

Vytauto Didžiojo universitetas – socialiai atsakingas universitetas, kuriam rūpi augimas, kūrimas, naujos iniciatyvos, novatoriškumas. Pažangiausius, aktyviausius, darbščiausius studentus universitetas skatina ir įvertina – studentai gauna didžiausio dydžio skatinamąsias stipendijas tarp Lietuvos universitetų ir kolegijų, kiekvieną semestrą VDU studentams skiriama virš 50 mecenatų ir vardinių stipendijų. Universitetas suteikia mainų programų stipendijas, mokesčių lengvatas ir įvairiomis kitomis formomis remia, atsižvelgdamas ir įsiklausydamas į individualius poreikius sudaro palankias sąlygas visiems besimokantiesiems. Be to, atsižvelgiant į specialius neįgaliųjų poreikius, universitete kuriama ir rekonstruojama materialinė universiteto bazė, turintiesiems negalią siekiama suteikti akademinę ir socialinę pagalbą. Dėl sudaromų sąlygų, programų lankstumo ir prieinamumo, pastebima, kad VDU pasirenka vis daugiau negalią turinčių studentų.

Daugiau informacijos teikia:
VDU rektorius
Prof. Zigmas Lydeka
K. Donelaičio g. 58, LT-44248 Kaunas
Tel. +370 37 206753
Faks. +370 37 203858
El. paštas: rektorius@adm.vdu.lt

***
Dar daugiau aktualios informacijos žurnalistams rasite tinklalapyje mindaugas.vdu-lt.tit.lt: pranešimai spaudai skelbiami adresu /apie-vdu/pranesimai-spaudai.html, nuolat atnaujinamus ir papildomus renginių anonsus rasite čia: /lt/events. Nuotraukų iš VDU gyvenimo galite rasti „Flickr“ socialiniame tinkle adresu http://www.flickr.com/photos/vdu.
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.