Universitete lankėsi delegacija iš Kinijos

827

Vytauto Didžiojo universitete (VDU) gegužės 17 – 18 dienomis vizitavo Kinijos Hebėjaus užsienio studijų universiteto (angl. Hebei foreign studies university) atstovai.

Hebėjaus užsienio studijų universiteto svečiai ir VDU atstovai susitikimo metu diskutavo apie mokslinius projektus ir akademinius tyrimus. Diskusijos metu buvo pristatomos skirtingos Azijos ir Europos akademinės praktikos bei jų svarba universiteto, šalies ir tarptautiniame kontekste.

Vizito metu delegacija iš Kinijos lankėsi neseniai duris atvėrusioje restauruotoje prezidento Valdo Adamkaus bibliotekoje-muziejuje, kur svečiams buvo pristatyta Lietuvos išeivijos istorija ir V. Adamkaus diplomatinė veikla egzilyje bei prezidentavimo laikotarpiu.

Delegacijai iš Kinijos vyko susitikimai su VDU Politikos mokslų ir diplomatijos fakulteto ir Humanitarinių mokslų fakulteto akademiniais darbuotojais, kurių metu  buvo pristatomos pagrindinės šių padalinių veiklos kryptys.

Kinijos Hebėjaus užsienio studijų universiteto atstovai lankėsi moderniame VDU Menų fakultete ir neseniai rekonstruotoje Muzikos akademijoje, kur susipažino su aukščiausius studijų infrastruktūros kokybės standartus atitinkančiomis erdvėmis. Universiteto kultūros ir meno atstovai užsienio svečiams pristatė šiose erdvėse vykdomas akademines ir projektines veiklas bei bendradarbiavimo su Lietuvos bei užsienio meno institucijomis ir atstovais pavyzdžius.

Susitikimo metu buvo aptariamos tolimesnės VDU ir Hebėjaus užsienio studijų universiteto bendravimo ir bendradarbiavimo galimybės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.