Universitetas steigia Ispanų kalbos ir kultūros klubą

Balandžio 18 d., pirmadienį, 17 val. VDU Užsienių kalbų centras kviečia į Pablo Nerudos ispanų kalbos ir kultūros klubo įkūrimo renginį, kuris vyks Humanitarinių mokslo fakulteto patalpose (K. Donelaičio g. 52–514). Jo metu bus pristatoma klubo veikla ir pasakojama, kaip Ispanijoje švenčiama Didžioji savaitė – La Semana Santa.

Renginys vyks lietuvių, anglų ir ispanų kalbomis.

Pablo Nerudos ispanų kalbos ir kultūros klubo tikslas yra populiarinti ispanų kalbą ir kultūrą, supažindinti su ispaniškai kalbančių šalių ir tautų istorija, literatūra, kultūra ir tradicijomis. Pablo Nerudos klubas yra atviras visuomenei ir kviečia į jį jungtis ne tik VDU studentus ir bendruomenės narius, bet ir visus, besidominčius ispanų kalba ir kultūra bei norinčius prisidėti prie jų populiarinimo mūsų šalyje. Klubas steigiamas VDU Užsienio kalbų centro dėstytojų ir studentų iniciatyva.