Universitetas liūdi netekęs dėstytojos V. Liutvinskienės

2855

Universiteto bendruomenė liūdi dėl skaudžios netekties – po ilgos ir sunkios ligos užgeso Humanitarinių mokslų fakulteto Anglų filologijos katedros dėstytojos Vitalijos Liutvinskienės gyvybė.

Užsidegė žvaigždė ir vėl užgeso, dangus tik žėri amžinai. Tu sušukai esu – mes esam, o aidas atkartojo kaip trumpai. (V. Aistis)

V. Liutvinskienė gimė 1956 m. Kaune, kur baigusi vidurinę mokyklą įstojo į Vilniaus universitetą. 1978 m. baigusi universitetą, pradėjo dirbti VU Kauno vakariniame fakultete (dabar Kauno humanitarinis fakultetas).

Atkūrus Vytauto Didžiojo universitetą, 1991 m. rugsėjo 1 d. V. Liutvinskienė pradėjo dirbti Humanitarinių mokslų fakulteto Užsienio kalbų katedroje, vėliau Anglų filologijos katedroje.  Dėstytoja stažavosi Bergeno universitete Norvegijoje. Savo žinias, energiją ir meilę paskyrė darbui su studentais, nuoširdumu dalinosi su kolegomis, buvo rūpestinga dukra, sesuo, mama.

Bendradarbių atmintyje išliks Jos šypsena, mokėjimas džiaugtis gyvenimu net ir sunkią akimirką…

Išeisiu ten, kur neieškosit,
Kur nepasieksit jūs manęs.
Kur laikrodžiai man visad rodys,
Gražias likimo minutes…

Išeisiu ten, kur jūs nerasit,
Kur nepasieks nauja diena.
Ten kur negrįš margieji paukščiai,
Kur būsiu aš, tik aš viena…

Aplankyti ir atsisveikinti su Vitalija Liutvinskiene galima nuo vasario 21 d., pirmadienio, 12 val., gedulo namuose „Užuovėja“ (Sąjungos aikštė 3, Vilijampolė). Šv. Mišios vyks vasario  22 d., antradienį, 8 val. Vilijampolės Šv. Juozapo bažnyčioje, laidotuvės – 14 val.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.