Universitetas bendradarbiaus su Maironio gimnazija

665

Spalio 17 d. VDU pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Kauno Maironio universitetine gimnazija (KMUG). Dokumentą pasirašė VDU rektorius prof. Juozas Augutis ir KMUG direktorė Daiva Garnienė.

Sutartimi universitetas ir gimnazija įtvirtino ketinimus bendradarbiauti tarpusavyje, organizuoti ir įgyvendinti bendrus renginių projektus, skatinti bendradarbiavimą tarp VDU ir KMUG bendruomenių. Numatoma, kad universitetas informuos gimnaziją apie siūlomas studijas, mokslą ir šviečiamąją veiklą, kvies gimnazijos bendruomenę dalyvauti projektuose ir renginiuose, organizuos universiteto dienas ir pamokas gimnazijoje, teiks konsultacijas gimnazistams, organizuos bendrą projektinę ir tiriamąją veiklą ir t. t. Gimnazija sutartimi įsipareigojo skatinti gimnazistų domėjimąsi studijomis VDU, bendradarbiauti organizuojant pedagogų kvalifikacijos tobulinimo renginius bei kuriant ugdymo karjerai modelį bendrojo ugdymo mokykloms, organizuoti tradicinį renginį „Studijų savaitė“ Kauno regiono mokiniams, sudaryti sąlygas VDU bendruomenei organizuoti informacinius renginius gimnazijoje ir kt.

Sutartis patvirtina VDU ir KMUG planus siekti efektyvaus bendradarbiavimo ir veiklos planavimo rengiant vyresniųjų klasių gimnazistus stojimui ir sėkmingoms studijoms VDU.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.