Tauragės moksleiviai dalyvauja „Creativity Lab’e“

1318

Rugsėjo 30 – spalio 1 dienomis Tauragėje prasidėjo moksleiviams skirtas projektas „Creativity Lab“.

VDU Verslo praktikų centras kartu su Tauragės rajono savivaldybe kvietė moksleivius praktiškai išbandyti savo verslumo įgūdžius ir savaitgalį startavo įvadiniame komandų formavimo renginyje „Entrepreneris“.

Net 50 moksleivių iš įvairių Tauragės rajono mokyklų dalyvavo visą savaitgalį trukusiuose intensyviuose mokymuose, vykdė aktyviais metodais paremtas ir kritinį bei kūrybinį mąstymą skatinančias komandos formavimo užduotis, mezgė ryšius ir tobulino savo asmenines verslumo kompetencijas. Programos dalyviai turėjo galimybę pasiklausyti kūrybos studijos „Wide Wings“ vadovo Gedimino Tamulyno, PPKC direktorės, psichoterapeutės Ievos Šidlauskaitės-Stripeikienės, Tauragės Industrinio Parko Verslo plėtros direktoriaus Dariaus Stankaus ir Tauragės rajono savivaldybės mero patarėjo Dovydo Kaminsko pranešimų. Moksleiviai buvo raginami  peržengti savo komforto zonos ribas, pažinti save ir komandos narius, žaidimų ir visame pasaulyje pripažintų metodikų pagalba pasisemti vertingos patirties vykdant grupių vadovų pateiktus iššūkius.

Tris mėnesius truksiančios „Creativity Lab“ iniciatyvos dalyviai turės galimybę spręsti realius verslo organizacijų iššūkius ir iš arčiau susipažins su Tauragės rajono savivaldos bei didžiųjų Lietuvos įmonių, tokių kaip „Wide Wings“, UAB „Alantas“, „Versli Lietuva“ ir Tauragės industrinis parkas, veiklomis. Kiekvieną trečiadienį bus organizuojamos savo srities ekspertų paskaitos, kūrybinės dirbtuvės ir pateiktų iššūkių sprendimo sesijos, kurių metu bus taikomos tokios problemų sprendimo metodikos kaip „Points of You“, „Method Kit“, „Business Model You“, „Lego Serious Play“ ir kt.

Tauragės savivaldybės rajono meras Sigitas Mičiulis džiaugiasi išskirtiniu ir nauju projektu savo mieste: „Manau, tokia verslumo ugdymo programa turėtų vykti visose Lietuvos gimnazijose. Jaunimas praktiškai ugdys savo asmenines kompetencijas, naudodamiesi pasaulyje plačiai taikomomis metodikomis ir analizuodami realius miesto, rajono, verslo bei asmeninius iššūkius. Tikiu, kad dalyviai įgaus labai daug naudingos praktinės patirties, naujų įgūdžių ir žinių, o ateityje bus labai sėkmingi žmonės ir savo idėjomis bei darbu prisidės prie šviesesnės Tauragės ir Lietuvos ateities“.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.